zintegrowany-system-slajder.jpg

Zintegrowany system VULCAN

To przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach jednostek oświatowych oprogramowania, tworzące spójny system, w ramach którego realizowane są wszystkie zadania stojące przed pracownikami jednostek samorządu terytorialnego.

zintegrowany-system-jst-slajder-2.jpg

Efektywne zarządzanie placówką i współpraca

Zapewniają oszczędność czasu, bezpieczne gromadzenie i przesyłanie informacji oraz usprawniają współpracę z podległymi jednostkami oświatowymi.

System do zarządzania oświatą w samorządzie

zintegrowany-system-jst-1.jpg

Od 36 lat wspieramy polską oświatę

Zintegrowany system dla samorządów to kompleksowe, chmurowe środowisko pracy od firmy VULCAN, które łączy pracę samorządów, centrów usług wspólnych oraz szkół, umożliwiając swobodny i bezpieczny przepływ danych pomiędzy nimi.

Wspieramy procesy obecne w szkołach, centrach usług wspólnych i samorządach, w szczególności organizacyjne oraz finansowe – w tym budżetowe i kadrowo-płacowe – a także dydaktyczne, administracyjne, zarządcze.

zintegrowany-system-jst-2.jpg

Zintegrowany system VULCAN dla jednostek samorządu terytorialnego to:

• platforma zintegrowanych aplikacji, które współpracują ze sobą, ułatwiając realizację codziennych obowiązków pracownikom wydziałów edukacji, centrów usług wspólnych oraz szkół;
  • system chmurowy, a więc dostępny z dowolnego miejsca, zgodny z obowiązującym prawem i zasadami RODO;
  • zaawansowane technologicznie, kompleksowe i elastyczne (dające się bez problemu dostosować do konkretnych potrzeb) oprogramowania wspierające wszystkie istotne procesy związane z edukacją w samorządach.

Co zyskujesz?

• Spokój i bezpieczeństwo pracy – dane wprowadzane są raz i mogą z nich korzystać wszyscy pracownicy.
  • Łatwość obsługi, oferowaną przez prosty interfejs – logika pracy w poszczególnych aplikacjach jest podobna.
  • Możliwość kontroli poprawności wprowadzonych danych.
  • Efektywność finansową – dzięki kompleksowemu wsparciu procesów organizacyjno-budżetowych i finansowych, a w szczególności dzięki możliwości sprawnego nadzorowania tych obszarów.
zintegrowany-system-jst-3.jpg

To jedyny tak kompletny system do zarządzania samorządem w Polsce.

Wdrażając zintegrowany system VULCAN w samorządzie, zyskujesz nie tylko pełną kontrolę nad procesami czy kompleksowe raporty i zestawienia ułatwiające podejmowanie decyzji, ale także – przede wszystkim – szerokie spojrzenie na sytuację oświaty w Twoich placówkach.

zintegrowany-system-jst-4.png

Dlaczego warto go mieć?

• Nie musisz inwestować w infrastrukturę i zasoby serwerowe, bo jest to system chmurowy, znajdujący się na nowoczesnych, wydajnych i bezpiecznych serwerach.
  • Wszystkie dane są w jednym miejscu, wprowadzamy je tylko raz i może z nich korzystać każdy pracownik, co pozwala uniknąć błędów.
  • VULCAN wspiera użytkowników na każdym kroku: od wdrożenia systemu, przez dostarczenie aplikacji, hosting, po aktualizacje prawne.
  • System można wdrożyć w samorządach, w których funkcjonują centra usług wspólnych, ale również tych, w których zadania są wykonywane bez jednostek tego typu.

zintegrowany-system-jst-1223.png [290.18 KB]

place-wsparcie.jpg [38.03 KB]

Oferujemy pomoc przy wdrożeniu systemu oraz szeroką ofertę wsparcia użytkownika systemu. To Ty decydujesz która z metod będzie dla Ciebie najlepsza:

szkolenia-wdrozeniowe.png

Szkolenia wdrożeniowe
+ materiały szkoleniowe

szkolenia-podreczniki.png

Podręcznik dla użytkownika dostępny w aplikacji

szkolenia-doskonalace.png

Szkolenia doskonalące wspierające bieżącą pracę

Dowiedz się więcej o programach wchodzących w skład systemu i współpracujących z nim: