Aktualność

Dyrektorze! Przygotowując arkusz organizacyjny, wykorzystaj dane z poprzedniego roku!

Zbliża się czas przygotowania majowego projektu arkuszy organizacyjnych na rok szkolny 2019/2020. Przed rozpoczęciem prac warto przypomnieć sobie, jak w prosty sposób przygotować arkusz, wykorzystując dane z poprzedniego roku i odpowiednie funkcje programu.

Właśnie w tym celu przygotowaliśmy webinaria (szkolenia online), dzięki którym dyrektorzy szkół i przedszkoli odświeżą wiedzę i umiejętności pracy z modułem Arkusz programu Sigma, a także lepiej przygotują się do planowania arkusza.

Webinarium to bardzo praktyczna forma nauki, która nie wymaga poświęcania czasu na dojazd do sali szkoleniowej. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i można uczestniczyć w spotkaniu.

Webinarium dla dyrektorów szkół odbędzie się 27 marca w godz. 12.30–13.30

W programie m.in.:

• informacje dotyczące opisywania oddziałów klas pierwszych w związku z podwójnym rocznikiem w arkuszach szkół średnich,
  • przykłady właściwego opisu ramówek i sposobu ich wybierania,
  • opisy grup w ramach specjalności,
  • omówienie najważniejszych raportów dla organu prowadzącego i organu nadzoru pedagogicznego.
Zapisz się na webinarium dla szkół

Webinarium dla dyrektorów przedszkoli odbędzie się 2 kwietnia w godz. 13.30–15.00

W programie m.in.:

• wprowadzanie planu pracy oddziału,
  • przykłady opisu nietypowych sytuacji, związanych z różnymi godzinami pracy nauczycieli,
Zapisz się na webinarium dla przedszkoli