lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
iZnajdź na stronie >
 

Księgowość i finanse w oświacie

Finanse Optivum

Pakiet Finanse Optivum to zestaw programów finansowo-księgowych dla jednostek oświatowych. W skład pakietu wchodzą programy, które pomagają w wypełnieniu nawet najbardziej rozbudowanego zestawu zadań nałożonych na dział księgowości.

Aplikacje ułatwiają rzetelne prowadzenie dokumentacji księgowej jednej lub wielu szkół oraz innych placówek oświatowych.

Składniki pakietu

Dowiedz się więcej

Księgowość Optivum

Księgowość Optivum to program do prowadzenia księgowości w oświacie. Aplikacja wspiera pracę działu księgowości dzięki automatyzacji wielu procesów. Minimalizuje czas tworzenia zestawień oraz sprawozdań budżetowych i finansowych.

Program wspomaga również kontrolę poprawności wprowadzanych danych informując o zauważonych nieprawidłowościach w dokumentach księgowych.

Dowiedz się więcej

Czesne Optivum

Program Czesne Optivum pozwala na ewidencjonowanie wpłat na rzecz szkoły z tytułu czesnego i innych podobnych płatności.

Aplikacja przyspiesza proces tworzenia nowych umów dzięki funkcji powielania już istniejących. Gwarantuje też zachowanie jednolitego standardu dokumentów, zapewniając tym samym przejrzystą dokumentację szkoły.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Faktury Optivum

Program Faktury Optivum umożliwia sprawne rejestrowanie umów, wystawianie dokumentów sprzedaży i tworzenie zestawień.

Wygodne wystawianie dokumentów oraz umów sprzedaży towarów i usług pozwala na znaczne usprawnienie codziennej pracy.

Dowiedz się więcej

Kasa Optivum

Kasa Optivum jest programem, który umożliwia obsługę wielu niezależnych kas. Pozwala na sprawne wystawianie dokumentów KP i KW oraz tworzenie raportów kasowych.

Aplikację wyróżnia łatwa kontrola stanu gotówki w kasie i automatyczne księgowanie zamkniętych raportów kasowych.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

KZP Optivum

Aplikacja KZP Optivum pozwala na kompleksową obsługę pracowniczych kas zapomogowo-pożyczkowych, kasy mieszkaniowej i innych kas tego typu.

Program pozwala na szybkie tworzenie dokumentów dla członków kas, dla działu płac, czy też dla organów kontrolnych.

Dowiedz się więcej

Rejestr VAT Optivum

Rejestr VAT Optivum ułatwia prowadzenie rozliczeń z urzędem skarbowym w zakresie odprowadzania podatku od towarów i usług na podstawie ustawy o VAT.

W aplikacji można prowadzić rejestr zakupionych i sprzedanych towarów i usług, a także tworzyć automatycznie wiele potrzebnych zestawień.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Rozrachunki Optivum

Aplikacja Rozrachunki Optivum ułatwia kompleksowe prowadzenie rozrachunków jednostek oświatowych oraz bieżącą kontrolę sald należności i zobowiązań.

Pracę z programem ułatwia przejrzysta prezentacja należności oraz własnych zobowiązań finansowych wobec kontrahentów.

Dowiedz się więcej

Zamówienia publiczne Optivum

Program Zamówienia publiczne Optivum umożliwia prowadzenie przejrzystej ewidencji dokumentów zakupu w każdej jednostce oświatowej.

Pozwala na wygodną rejestrację dokumentów zakupu wraz z uwzględnieniem typu i trybu zamówienia publicznego oraz automatyczne tworzenie niezbędnych zestawień.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY