Szkolenie on-line, czyli webinarium

xVULCAN , 2016-05-30

To coraz popularniejsza i najwygodniejsza forma szkoleń. Dlaczego? Bo wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu…

Jak to działa?

Webinaria to szkolenia, w których można brać udział, nie wychodząc z domu lub z pracy. Wystarczy w określonym czasie połączyć się
z trenerem. Ważne jest również to, że uczestnicy nie widzą się wzajemnie, a jedynie czynności wykonywane przez wykładowcę. Każdy może zadać pytanie w formie pisemnej, a także brać udział w dyskusji na czacie.

Dlaczego właśnie webinarium?

Jak to zrobić?

Musisz mieć komputer z dostępem do Internetu

Wchodzisz na stronę internetową i wypełniasz formularz zgłoszeniowy

W poczcie mailowej znajdujesz link z dostępem do webinarium

O wyznaczonej godzinie klikasz w link i bierzesz udział w szkoleniu

Jak webinaria oceniają jego uczestnicy?

„Niedawno brałam udział w webinarium na temat artykułu 188 Kodeksu Pracy. Jest to temat bardzo aktualny, budzący duże emocje wśród nauczycieli. Nie miałam więc żadnych wątpliwości, że powinnam wziąć udział w takim szkoleniu, zwłaszcza, że można to zrobić, nie wychodząc z pracy. Webinarium trwało ponad godzinę i uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Dokładnie tak samo, jak bym była na szkoleniu stacjonarnym.”

Danuta Lawenda, samodzielny referent do spraw księgowości, ZSZ Ząbkowice Śląskie

„Informacje o szkoleniu przez Internet dostałam mailem. Cieszę się, że podczas webinarium mogłam uzyskać informacje o bieżących zmianach w prawie, a teraz wykorzystuję je w pracy na co dzień. W czasie szkolenia korzystałam również z czatu, gdzie można było zadawać pytania prowadzącemu.”

Justyna Małek, inspektor ds. księgowości oświatowej,
Zespół Szkół im. S. Staszica w Wysokiem, Wysokie

xNapisz do autora Polub nas na Facebooku