Brak zgody na zapytanie użytkowników

Szanowni Państwo,

Pragniemy dostarczać użytkownikom naszych systemów dodatkowych informacji, które mogą być dla nich interesujące i wspierać ich codzienną pracę.

Każdy pracownik szkoły będący użytkownikiem naszego oprogramowania zostanie indywidualnie zapytany, czy chce otrzymywać dodatkowe komunikaty.

Nie wyświetlimy ŻADANYCH dodatkowych treści bez uzyskania takiej zgody od danego Użytkownika.
Pragniemy dostarczać Państwu rozwiązania najwyższej jakości i na bieżąco informować o nowościach w naszej ofercie.
Mogą Państwo zdecydować, by nie wyświetlać formularza z zapytaniem o zgody na wyświetlanie dodatkowych treści pracownikom Państwa placówki. By to zrobić należy w polu poniżej wpisać numer licencji Państwa szkoły i kliknąć przycisk „Wyślij”.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do pozostawienia nam możliwości zapytania o zgody Państwa pracownikom.
By to uczynić nie musza Państwo nic zaznaczać a odpowiednie formularze pojawią się same po zalogowaniu do naszego systemu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas!

Centrum Obsługi Klienta VULCAN: tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl