lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Dziękujemy za Państwa głos dotyczący rozwoju UONET+

Pragniemy podzielić się z Państwem, drodzy Użytkownicy systemu UONET+, wynikami ankiety dotyczącej rozwoju e-dziennika UONET+.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i tak duży odzew! To dla nas bardzo ważne, by właśnie Użytkownicy systemu decydowali o kierunkach jego rozwoju.

Większość wskazanych w ankiecie funkcji zostanie wprowadzona jeszcze przed końcem roku szkolnego. Inne – takie jak Ogłoszenia i widok "Oceny bieżące" - wymagają znacznego nakładu pracy, dlatego o ostatecznym terminie ich realizacji poinformujemy później.

Oto, jakie funkcje Użytkownicy UONET+ wskazali jako najważniejsze i priorytetowe do realizacji. Po charakterystyce zamieściliśmy przewidywany czas udostępnienia funkcji w ramach aktualizacji systemu.

Raz jeszcze dziękujemy za Państwa cenne wskazówki. Razem z Państwem kreujemy jakość systemu UONET+. Już teraz planujemy kolejne ankiety, w których poprosimy o wskazanie dalszych kierunków rozwoju e-dziennika UONET+. Swoje uwagi i sugestie zawsze mogą Państwo zgłaszać również mailowo na adres: cok@vulcan.edu.pl.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY