Dziękujemy za Państwa wkład w rozwój UONET+

Mamy już wyniki ostatniej ankiety dotyczącej kierunków rozwoju UONET+.

Cieszy nas, że w każdej kolejnej edycji ankiety bierze udział coraz więcej użytkowników naszego e-dziennika. Tym razem w badaniu uczestniczyło 2513 użytkowników UONET+! To ponad 500 wypełnionych ankiet więcej niż w ubiegłym roku. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

Większość wskazanych przez Państwa funkcji zostanie wprowadzona jeszcze przed rozpoczęciem przyszłego roku szkolnego. Pozostałe przygotujemy do końca obecnego roku kalendarzowego.

Informacje, które dzięki ankiecie pozyskaliśmy od prawie 500 dyrektorów szkół, posłużą nam już wkrótce do rozszerzenia oferty i wprowadzenia nowych funkcji w e-dzienniku UONET+. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Już teraz planujemy kolejne ankiety, w których poprosimy o wskazanie dalszych kierunków rozwoju e-dziennika UONET+. Swoje uwagi i sugestie mogą Państwo zgłaszać również mailowo na adres: cok@vulcan.edu.pl.

Warsztat doskonalący dla administratora i sekretarza
Warsztat doskonalący dla wychowawcy i nauczyciela

Nowe funkcje w UONET+

UONET+ cały czas się rozwija, dlatego zachęcamy do udziału w szkoleniach, podczas których poznają Państwo wszystkie nowe funkcje. Obecnie zapraszamy na:

Warsztat doskonalący dla administratora i sekretarza
Warsztat doskonalący dla wychowawcy i nauczyciela