Dziękujemy za wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wypełnienie ankiety dotyczącej kierunku rozwoju systemu UONET+.
Uzyskane informacje są  dla nas bardzo cenne i dzięki nim możemy dążyć do ciągłej poprawy jakości świadczonych przez nas usług.

W ankiecie wzięły udział 722 osoby, a Państwa odpowiedzi jasno wskazały, które obszary systemu UONET+ powinny być rozwijane.

Trzy elementy, które zamierzamy zrealizować w pierwszej kolejności to:

• W "Dzienniku oddziału" podsumowanie frekwencji poszczególnych uczniów i całego oddziału w okresie miesiąca. Prezentowane dane ucznia: liczba godzin obecnych/nieobecnych/ spóźnień, a także % frekwencji. Prezentowane dane oddziału: liczba godzin zajęć dla wszystkich uczniów/ godzin nieobecnych/ % frekwencja. - Realizacja grudzień 2017 r.
  • W przypadku realizowania zastępstwa, na wydruku dziennika zostanie odnotowana informacja o zrealizowanym zastępstwie, np. „Przyroda, Zastępstwo: Matematyka. Temat lekcji” - Realizacja grudzień 2017 r.
  • Kopiowanie kolumn z ocenami w innych klasach. Przykładowo, gdy jeden nauczyciel naucza tego samego przedmiotu w wielu klasach wystarczy, że wykona opis kolumn z ocenami dla jednej klasy, a następnie skopiuje szablon do innych klas, w których uczy. - Realizacja wrzesień 2017 r.
Bardzo dziękujemy za Państwa sugestie wpisane w pytaniu otwartym. Wkrótce ponownie zaprosimy Państwa do współpracy.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i życzę udanej pracy z naszym systemem.

Michał Kucharski
Menadżer Produktu