lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Finanse VULCAN JO

Sprawdzone rozwiązanie w nowej odsłonie

VULCAN od wielu lat tworzy oprogramowanie finansowe dla oświaty. Z naszych aplikacji korzystają tysiące szkół i przedszkoli. Doskonale wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów, dlatego wciąż usprawniamy nasze systemy, aby zwiększyć komfort Państwa pracy.

Korzystając z możliwości, jakie daje rozwijająca się technologia, stworzyliśmy nową generację programów – Finanse VULCAN. System ten oferuje najbardziej cenione przez naszych klientów funkcjonalności oraz proponuje wiele innych dotychczas niedostępnych. Zapewnia przy tym stabilną i wygodną pracę z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Największe udogodnienia wprowadzone do programu Finanse VULCAN


Powód 1
Wymieniasz stare systemy na nowe Płace VULCAN i Finanse VULCAN za 1,23 zł, a opłata abonamentowa pozostanie bez zmian do 31.12.2020 r.
Powód 2
Masz realny wpływ na działanie najnowocześniejszego systemu wspierającego oświatę – Twoje wnioski pomogą nam go rozwinąć.
Powód 3
Dołączasz do grona Innowatorów Oświaty, którzy mogą przekonać się, jak wygląda praca na systemach IT najnowszej generacji. Po zakończeniu akcji otrzymasz certyfikat i oficjalne potwierdzenie udziału.
Powód 4
Będziesz mieć czas na przejście przez zmianę systemu i spokojną naukę. Koniec roku to gorący okres w księgowości i płacach – teraz wdrożenie odbędzie się sprawnie i bez stresu.
Powód 5
Gdy dotychczasowe systemy będą wycofywane, Ty będziesz już biegle pracował w nowym systemie.
Szczegółowe informacje o Kongresie
Szczegółowe informacje o Kongresie
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY