Konkurs dla pracowników szkół "RAZEM od 30 LAT"

Zapraszamy do udziału w II edycji jubileuszowego konkursu.

Druga edycja potrwa od 7 września do 19 października 2018 r., a jej rozstrzygnięcie nastąpi do 26 października 2018 r.

W konkursie może wziąć udział KAŻDY PRACOWNIK SZKOŁY! Im więcej osób wypełni formularz konkursowy, tym bardziej zwiększacie szanse swojej szkoły na wygraną!

Do wygrania są atrakcyjne nagrody:

• MIEJSCE I

Wyposażenie szkoły w dowolny sprzęt wybrany przez zwycięzcę o łącznej wartości do 10 tysięcy zł brutto.

Podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.
  • MIEJSCE II

Tablet Samsung Galaxy Tab Active2 8.0" LTE.

• MIEJSCE III

Kamera Samsung Gear 360°.

Podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy10.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zasady udziału w konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie Twoja szkoła musi posiadać aktualną licencję na oprogramowanie VULCAN i korzystać z tego oprogramowania w codziennej pracy.

2. Potem wystarczy tylko wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na trzy pytania. Odpowiedzi na dwa pierwsze pytania znajdziesz na stronie jubileuszowej www.v30.vulcan.edu.pl. Odpowiedź na trzecie pytanie musisz zgadnąć samodzielnie.

Z przesłanych zgłoszeń Jury wybierze zwycięzców, którzy prawidłowo odpowiedzą na dwa pierwsze pytania i udzielą najbliższej prawdzie odpowiedzi na trzecie pytanie. W przypadku dwóch dokładnie takich samych odpowiedzi na pytanie trzecie zadecyduje kolejność zgłoszeń zapisanych w formularzu konkursowym.

Zobacz fotorelację z wręczenia nagrody głównej w I edycji konkursu >

Formularz konkursowy

WYPEŁNIJ FORMULARZ