Konkurs dla szkół "RAZEM od 30 LAT"

W tym roku świętujemy jubileusz 30-lecia istnienia VULCANA.

Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

• 10 tysięcy zł na wyposażenie szkoły,
  • tablet,
  • kamera 360°,
  • zaproszenia na Galę Jubileuszową VULCAN.

Mamy nadzieję, że szukając odpowiedzi na pytania konkursowe poznasz lepiej naszą firmę i jej pracowników.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zasady udziału w konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie Twoja szkoła musi posiadać aktualną licencję na oprogramowanie VULCAN i korzystać z tego oprogramowania w codziennej pracy.

2. Potem wystarczy tylko wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na trzy pytania:

• Od ilu lat na rynku funkcjonuje elektroniczny Plan lekcji?
  • Jaki był problem z pierwszymi świadectwami drukowanymi na drukarce?
  • Ile osób wzięło udział w szkoleniach organizowanych przez VULCAN w 2017 roku?

Odpowiedzi na dwa pierwsze pytania znajdziesz na stronie jubileuszowej www.v30.vulcan.edu.pl. Odpowiedź na trzecie pytanie musisz sam odgadnąć.

Z przesłanych zgłoszeń Jury wybierze zwycięzców, którzy prawidłowo odpowiedzą na dwa pierwsze pytania i udzielą najbliższej prawdzie odpowiedzi na trzecie pytanie. W przypadku dwóch dokładnie takich samych odpowiedzi na pytanie trzecie zadecyduje kolejność zgłoszeń zapisanych w formularzu konkursowym.

W konkursie może wziąć udział każdy pracownik szkoły! Im więcej osób wypełni formularz konkursowy, tym bardziej zwiększacie szanse swojej szkoły na wygraną!

MIEJSCE I

• Wyposażenie szkoły w dowolny sprzęt wybrany przez zwycięzcę o łącznej wartości do 10 tysięcy zł brutto
  • Podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy

MIEJSCE II

• Tablet Samsung Galaxy Tab Active2 8.0" LTE

MIEJSCE III

• Kamera Samsung Gear 360°

Dwie edycje konkursu – podwójna szansa na nagrodę

Konkurs będzie miał dwie edycje:

• pierwsza od 27.04.2018 do 08.06.2018, a rozstrzygnięcie tej edycji konkursu nastąpi do 15.06.2018
  • druga od 07.09.2018 do 19.10.2018, a rozstrzygnięcie tej edycji nastąpi do 26.10.2018

W każdej edycji będą inne pytania, a każdy uczestnik może wziąć udział w obu edycjach, zwiększając tym samym szanse swojej szkoły na wygraną.

Formularz konkursowy