lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Listy podręczników w systemie elektronicznej rekrutacji

Twoi nowi uczniowie oczekują informacji o podręcznikach w systemie elektronicznej rekrutacji!

Zapytaliśmy 10 000 kandydatów do szkół ponadpodstawowych, jak bardzo użyteczny byłby dla nich dostęp do listy podręczników, opublikowany w systemie rekrutacji jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zobacz, jak duże jest zainteresowanie kandydatów dotarciem do listy podręczników przed rozpoczęciem roku szkolnego.Opublikuj listy podręczników dla nowo przyjętych uczniów

W systemie Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN można łatwo i szybko opublikować wykaz podręczników dla oddziałów, które zostaną uruchomione od września.

Jak to zrobić? Korzystając ze znajdującej się w systemie gotowej bazy podręczników, zgodnej z obowiązującymi listami MEN. Przygotowana lista zostanie automatycznie zamieszczona na stronie kandydata, dzięki czemu już w momencie publikacji list przyjętych i nieprzyjętych, kandydat otrzyma gotowy wykaz podręczników obowiązujący w jego nowej szkole.

Przekonaj się, jak łatwo przygotować listy podręczników dla przyszłych uczniów.

Przeczytaj poradę
Przeczytaj poradę

Ułatwienie dla szkoły, uczniów i rodziców

  • Pracownicy szkół korzystają z gotowego katalogu podręczników wszystkich wydawnictw, dzięki czemu tworzą listę w oparciu o kompletne dane pochodzące z pewnego źródła. Plik PDF z wykazem podręczników dla poszczególnych oddziałów można szybko opublikować w dowolnym miejscu, np. na stronie internetowej szkoły. Porządkuje to pracę i ogranicza czas poświęcany na te czynności.
  • Uczniowie i rodzice otrzymują wykaz obowiązujących podręczników wraz z informacją o przyjęciu do szkoły, co pozwala im na spokojne przygotowanie się do zakupu. Informacja dostępna w systemie rekrutacyjnym przed rozpoczęciem roku szkolnego ogranicza też liczbę zapytań, z jakimi kandydaci zgłaszają się do sekretariatu szkolnego.
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.