lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Logowanie do witryny

Warto się zalogować

W witrynie internetowej firmy VULCAN znajdują się nie tylko strony ogólnodostępne. Te miejsca, w których zamieszczamy informacje i materiały przeznaczone jedynie dla klientów firmy VULCAN, wymagają logowania.

Jak założyć konto?

Na podany podczas składania zamówienia adres e-mail otrzymali już Państwo wiadomość z prośbą o potwierdzenie chęci dostępu do witryny VULCAN. Wystarczy kliknąć na znajdujący się w mailu link, a otrzymają Państwo kolejną wiadomość zawierającą login i hasło. Wykorzystując te dane, trzeba zalogować się na stronie www.klient.vulcan.edu.pl do Strefy klienta Twój VULCAN.

Osoba, która zaloguje się jako pierwsza, zostanie administratorem konta.

Zarządzanie użytkownikami

Wszelkie czynności związane z dodawaniem, usuwaniem użytkowników oraz edytowaniem ich adresów e-mail wykonuje Centrum Obsługi Klienta VULCAN. W celu wprowadzenia ww. zmian prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl.

Co zrobić w przypadku braku loginu i hasła?

Jeżeli nie posiadają Państwo loginu i hasła umożliwiającego logowanie do serwisów internetowych firmy VULCAN, najprawdopodobniej oznacza to, że adres mailowy, który podali Państwo w formularzu zamówienia jest już wykorzystywany przez pracowników jednostki logujących się do witryny www.vulcan.edu.pl. W takim przypadku należy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta VULCAN, które nada Państwu uprawnienia do korzystania ze Strefy klienta Twój VULCAN.

Jeśli nie otrzymali Państwo e-maila z danymi dostępowymi do serwisu VULCAN i nikt w Państwa jednostce nie logował się wcześniej do witryny www.vulcan.edu.pl, należy wypełnić i podpisać Wniosek o przekazanie loginu i hasła do serwisów internetowych firmy VULCAN, a następnie przesłać go faksem pod numer 71 757 29 29. Na podany we wniosku adres e-mailowy prześlemy do Państwa szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób zalogować się po raz pierwszy do serwisów internetowych firmy VULCAN.

Zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi witryn. Nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji, umożliwiających korzystanie z serwisów internetowych. Swoje pytania mogą Państwo kierować pod adresem: cok@vulcan.edu.pl.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY