lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Logowanie do witryny

Warto się zalogować

W witrynie internetowej firmy VULCAN znajdują się nie tylko strony ogólnodostępne. Te miejsca, w których zamieszczamy informacje i materiały przeznaczone jedynie dla klientów firmy VULCAN, wymagają logowania.

Jak założyć konto?

Na podany podczas składania zamówienia adres e-mail otrzymali już Państwo wiadomość z prośbą o potwierdzenie chęci dostępu do witryny VULCAN. Wystarczy kliknąć na znajdujący się w mailu link, a otrzymają Państwo kolejną wiadomość zawierającą login i hasło. Wykorzystując te dane, trzeba zalogować się na stronie www.klient.vulcan.edu.pl do panelu obsługi klienta Twój VULCAN.

Osoba, która zaloguje się jako pierwsza, zostanie administratorem konta i jako użytkownik o najwyższych uprawnieniach będzie miała możliwość dodawania innych użytkowników i nadawania im uprawnień.

Aktywacja konta i dodanie użytkowników odbywa się w kilku prostych krokach:

Co zrobić w przypadku braku loginu i hasła?

Jeżeli nie posiadają Państwo loginu i hasła umożliwiającego logowanie do serwisów internetowych firmy VULCAN, najprawdopodobniej oznacza to, że adres mailowy, który podali Państwo w formularzu zamówienia jest już wykorzystywany przez pracowników jednostki logujących się do witryn www.vulcan.edu.pl lub www.klient.vulcan.edu.pl. W takim przypadku należy skontaktować się z administratorem, który zarządza kontem jednostki w wyżej wymienionych serwisach, i który nada Państwu uprawnienia do korzystania z nich.

Jeśli nie otrzymali Państwo e-maila z danymi dostępowymi do serwisów VULCAN i nikt w Państwa jednostce nie logował się wcześniej do witryn www.vulcan.edu.pl lub www.klient.vulcan.edu.pl, należy wypełnić i podpisać Wniosek o przekazanie loginu i hasła do serwisów internetowych firmy VULCAN, a następnie przesłać go faksem pod numer 71 757 29 29. Na podany we wniosku adres e-mailowy prześlemy do Państwa szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób zalogować się po raz pierwszy do serwisów internetowych firmy VULCAN.

Zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi witryn. Nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji, umożliwiających korzystanie z serwisów internetowych. Swoje pytania mogą Państwo kierować pod adresem: cok@vulcan.edu.pl.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY