zintegrowany-system-slajder.jpg

Zintegrowany system VULCAN

To przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach jednostek oświatowych oprogramowania, tworzące spójny system, w ramach którego realizowane są wszystkie zadania stojące przed pracownikami szkół i przedszkoli.

zintegrowany-system-jo-slajder-2.jpg

Efektywne zarządzanie placówką i współpraca

Programy wymieniają dane nie tylko w ramach systemu, ale też współpracują z aplikacjami, które posiada JST czy CUW, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i oszczędność czasu.

System do zarządzania szkołą

zintegrowany-system-jo-1.jpg

Od 36 lat wspieramy polską oświatę w wielu aspektach

Zintegrowany system dla szkół to kompleksowe, chmurowe środowisko pracy od firmy VULCAN, które usprawnia wykonywanie wszystkich najważniejszych i tych mniej ważnych zadań w szkole.

Wspieramy procesy administracyjne, zarządcze, organizacyjne oraz finansowe – w tym budżetowe i kadrowo-płacowe – ale również z obszaru dydaktyki.

zintegrowany-system-jst-2.jpg

Zintegrowany system VULCAN dla szkół to:

• platforma zintegrowanych aplikacji, które współpracują ze sobą, wymieniając dane, i dzięki temu ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków w szkole;
  • bezpieczny system chmurowy, a więc dostępny z dowolnego miejsca, zgodny z obowiązującym prawem i zasadami RODO;
  • kompleksowe i elastyczne rozwiązanie wspierające wszystkie najważniejsze i mniej ważne procesy w szkole.

Co zyskujesz?

• Spokój i bezpieczeństwo pracy – dane wprowadzane są raz i mogą z nich korzystać wszyscy pracownicy.
  • Łatwość obsługi, oferowaną przez prosty interfejs – logika pracy w poszczególnych aplikacjach jest podobna.
  • Możliwość kontroli poprawności wprowadzonych danych.
  • Wysoką efektywność pracy – dzięki kompleksowemu wsparciu obecnych w szkole procesów administracyjno-zarządczych, finansowych, płacowo-kadrowych, a także dydaktycznych oraz możliwości sprawnego nadzorowania tych obszarów.
zintegrowany-system-jo-3.jpg

Dlaczego warto go mieć?

• Nie musisz inwestować w infrastrukturę i zasoby serwerowe, bo jest to system chmurowy, znajdujący się na nowoczesnych, wydajnych i bezpiecznych serwerach.
  • Wszystkie dane są w jednym miejscu, wprowadzamy je tylko raz i może z nich korzystać każdy pracownik, co pozwala uniknąć błędów.
  • VULCAN wspiera użytkowników na każdym kroku: od wdrożenia systemu, przez dostarczenie aplikacji, hosting, po aktualizacje prawne.

zintegrowany-system-jo-1223.png [330.75 KB]

place-wsparcie.jpg [38.03 KB]

Oferujemy pomoc przy wdrożeniu systemu oraz szeroką ofertę wsparcia użytkownika systemu. To Ty decydujesz która z metod będzie dla Ciebie najlepsza:

szkolenia-wdrozeniowe.png

Szkolenia wdrożeniowe
+ materiały szkoleniowe

szkolenia-podreczniki.png

Podręcznik dla użytkownika dostępny w aplikacji

szkolenia-doskonalace.png

Szkolenia doskonalące wspierające bieżącą pracę

Dowiedz się więcej o programach wchodzących w skład systemu i współpracujących z nim: