lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Razem w reformie

 

Pomoc w obsłudze programów

Wszystkim pracownikom szkoły zapewniamy wsparcie w obsłudze programów i profesjonalną pomoc doświadczonych konsultantów. Jeśli będziesz potrzebował wyjaśnień, jak przeprowadzić trudną operację lub szybkiego szkolenia, posiadając pakiety Komfort i Prestiż, masz możliwość skorzystania z naszej pomocy w każdej chwili.

Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
 
Dowiedz się więcej o UONET+

Elastyczny e-dziennik

Nasz e-dziennik UONET+ świetnie sprawdzi się w okresie przejściowym, umożliwiając Ci prowadzenie równocześnie klas 7-8 i gimnazjum. Dzięki temu zachowasz ciągłość danych o uczniach i procesie nauczania. UONET+ daje również możliwość scalenia baz danych lub przeniesienia danych dzieci z jednej bazy do drugiej.

Dowiedz się więcej o UONET+
 

Łączenie baz danych szkół

Czeka Cię połączenie księgozbiorów bibliotek? Nasze programy MOL NET+ i MOL Optivum pozwolą Ci scalić zasoby dwóch bibliotek, nawet jeśli jedna z nich nie korzystała z tych programów.

Łączące się ze sobą jednostki, które pracowały w programie Płace Optivum i Kadry Optivum, mogą łatwo połączyć swoje bazy kadrowo-płacowe. Wystarczy skorzystać z pomocy naszego specjalisty. Zaoszczędzisz tym samym wiele czasu i zachowasz ciągłość zatrudnienia.

Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń
Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń
 
Poznaj naszą ofertę szkoleń

Szkolenia z obsługi programów

Bez względu na to, czy dopiero uczysz się pracować z programem, czy korzystasz z niego od lat, warto brać udział w naszych szkoleniach. Prowadzimy szkolenia stacjonarne w wielu miastach, seminaria, warsztaty przy komputerach oraz szkolenia online, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z biura.

Poznaj naszą ofertę szkoleń
 

Sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji

Wykorzystując program Inwentarz Optivum w połączeniu z czytnikiem kodów kreskowych, znacznie przyspieszysz przeprowadzenie inwentaryzacji. W Inwentarzu możesz również prowadzić ewidencję środków trwałych.

Jeśli stoisz przed zadaniem połączenia magazynów żywnościowych, pamiętaj, program Magazyn Optivum ułatwić Ci to zadanie. Bez kłopotu wykonasz z nim inwentaryzację stanów magazynowych, skontrolujesz stan końcowy magazynu oraz przeniesiesz towary do innego magazynu.

Dowiedz się więcej o programie Inwentarz Optivum
Dowiedz się więcej o programie Inwentarz Optivum
 
Zapisz się na szkolenie

Profesjonalna obsługa stołówki

W prowadzeniu stołówki szkolnej pomogą Ci dwie rzeczy – dobry program i wiedza z zakresu dietetyki. Zapewniamy je obie! Przygotowaliśmy szkolenie, w trakcie którego nie tylko nauczysz się zasad zdrowego żywienia dzieci i młodzieży, ale dowiesz się również, jak te zasady na co dzień wykorzystywać w programie Stołówka Optivum. Na zakończenie otrzymasz świadectwo MEN o udziale w szkoleniu.

Zapisz się na szkolenie
 

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami >
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY