lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Razem w reformie

 

Sprawdzony pakiet programów z nowoczesnym e-dziennikiem

Złoty abonament Optivum obejmuje programy sprawdzone przez tysiące użytkowników. Usprawniają one pracę we wszystkich obszarach szkoły, a dyrektorowi dają łatwy wgląd w bieżącą sytuację jego placówki.

Wybierając Złoty abonament, otrzymujesz również nowoczesny e-dziennik UONET+, dzięki któremu poprawisz komunikację na linii szkoła-uczeń-rodzice. Informowanie rodziców o tym, co dzieje się w szkole, jest szczególnie ważne w kontekście wielu zmian, jakie niesie reforma. Wybierając UONET+, pokażesz, że Twoja szkoła jest otwarta i nowoczesna.

Pamiętaj! Złoty abonament Optivum z powodzeniem sprawdzi się podczas reorganizacji pracy szkoły, a po przeprowadzeniu wszystkich zmian będzie nieocenioną pomocą dla Ciebie, Twoich pracowników oraz rodziców i uczniów.

Dowiedz się więcej o Złotym abonamencie
Poznaj bliżej e-dziennik UONET+
Dowiedz się więcej o Złotym abonamencie
Poznaj bliżej e-dziennik UONET+
 
Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN

Wsparcie doświadczonych konsultantów

Zapewniamy Tobie i pracownikom Twojej szkoły wsparcie w obsłudze programów i profesjonalną pomoc doświadczonych konsultantów. Jeśli będziesz potrzebował wyjaśnień, jak przeprowadzić trudną operację lub szybkiego szkolenia, możesz skorzystać z naszej pomocy w każdej chwili.

Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
 

Łatwe przygotowanie arkuszy

Korzystając z naszych programów Arkusz lub Arkusz Optivum, masz do dyspozycji szereg udogodnień wspierających w przygotowaniu arkusza na rok szkolny 2017/2018. Jedną z nowości jest możliwość przygotowania specjalnych raportów, które zawierają wszystkie informacje wymagane przez opiniujące arkusze kuratoria oświaty.

W tym roku zmian wpływających na opis organizacji szkoły jest wiele, warto więc wziąć udział w szkoleniach. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne formy wsparcia od szkoleń stacjonarnych po te realizowane online. Sam wybierz najbardziej dogodną metodę dla siebie.

Poznaj program Arkusz
Poznaj program Arkusz
 
Sprawdź, jakie jeszcze przygotowaliśmy szkolenia

Szkolenia dotyczące reformy

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • Jak prawidłowo przeprowadzić procedurę włączenia gimnazjum do szkoły podstawowej?
  • Jak prawidłowo przygotować statut i uchwałę przekształcającą szkoły w kontekście nowych przepisów oświatowych?
  • Jak przygotować się do ruchu kadrowego i opracować arkusz organizacji w świetle reformy oświaty?

weź udział w szkoleniach dotyczących zmian związanych z reformą.

Sprawdź, jakie jeszcze przygotowaliśmy szkolenia
 

Pomoc prawna

Każdej osobie zarządzającej oświatą niezbędna jest aktualna wiedza na temat zmian prawnych. W serwisie Prawo Optivum masz szybki i prosty dostęp do aktualnych aktów prawnych. Znajdziesz tam również stanowiska i komentarze autorskie oraz gotowe wzory dokumentów. Na Twoje pytania prawne odpowiedzą specjaliści z dziedziny prawa.

Przejdź do serwisu Prawo Optivum
Przejdź do serwisu Prawo Optivum
 
Poznaj naszą ofertę szkoleń

Warsztaty doskonalenia wizerunku

W dobie zmian szczególnie przydają się umiejętności sprawnego zarządzania zespołem. Na naszych szkoleniach poznasz zasady budowania silnego zespołu oraz efektywnego komunikowania się kadry kierowniczej z pracownikami. Nauczysz się również, jak kreować wizerunek swój oraz szkoły. Oferujemy m.in. następujące szkolenia:

  • Zarządzanie zmianą
  • Team Building – zaangażowanie i motywowanie członków zespołu do osiągania wspólnych celów
  • Autorytet dyrektora szkoły
Poznaj naszą ofertę szkoleń
 

Programy wspierające wszystkich pracowników szkoły

Programy wchodzące w skład Złotego abonamentu Optivum są niezbędnymi narzędziami w pracy dyrektora szkoły, sekretarza, nauczycieli (w tym nauczyciela bibliotekarza), pracowników służb księgowych oraz kadrowych, a także innych pracowników administracyjnych.

Jeśli Twoja szkoła nie prowadzi obsługi płacowo-finansowej, wybierz wariant dostosowany do swoich potrzeb. Wykupując Złoty abonament Optivum, nie musisz płacić za programy, z których nie będziesz korzystać.

Dowiedz się więcej o Złotym abonamencie
Dowiedz się więcej o Złotym abonamencie
 

Szkolenia z obsługi programów

Dla początkujących użytkowników naszych aplikacji przygotowaliśmy szkolenia, które ułatwią zapoznanie się z programem oraz pozwolą na szybkie rozpoczęcie pracy i realizację codziennych obowiązków z jego pomocą.

Oprócz szkoleń stacjonarnych oferujemy również szkolenia online, dzięki którym Twoi pracownicy będą mogli zdobywać wiedzę, nie opuszczając miejsca pracy.

Poznaj naszą ofertę szkoleń
Poznaj naszą ofertę szkoleń
 

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami >
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY