lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Razem w reformie

Reforma oświaty stawia przed pracownikami szkół wiele wyzwań. Możesz na nas liczyć! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

 

Programy ułatwiające codzienną pracę

Bez względu na to, jakie stanowisko zajmujesz, nasze programy ułatwią Ci pracę. Złoty abonament Optivum to:

PROGRAMY DLA NAUCZYCIELI, SEKRETARZA I BIBLIOTEKARZA

E-dziennik UONET+, czyli nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów. Za dostęp do e-dziennika UONET+ w Złotym abonamencie nie pobiera się dodatkowej opłaty ani od szkoły, ani od rodziców.

MOL NET+, czyli program, który ułatwia codzienną pracę bibliotekarza i sprawia, że uczniowie mogą korzystać z katalogu biblioteki o dowolnej porze i z każdego urządzenia mającego dostęp do Internetu, w tym także z urządzeń mobilnych.

PROGRAMY DLA DYREKTORA

Pakiet Organizacja Optivum, czyli programy, które pomagają w przygotowaniu arkusza organizacji szkoły, układaniu planu lekcji i grafiku dyżurów nauczycielskich, a także w planowaniu i rozliczaniu zastępstw oraz godzin ponadwymiarowych.

PROGRAMY DLA PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI SZKOŁY

Kadry Optivum i Płace Optivum, czyli programy pozwalające na obsługę dokumentacji kadrowej i naliczanie płac w oświacie. Przygotowane specjalnie dla jednostek oświatowych, uwzględniają specyficzne zasady naliczania wynagrodzeń nauczycieli.

Pakiet Finanse Optivum, czyli programy finansowo-księgowe, które pomagają w wypełnieniu zadań nałożonych na dział księgowości. Są przystosowane do prowadzenia rozliczeń finansowych w jednostkach oświatowych.

Pakiet Intendentura Optivum, czyli programy, które przechowują aktualne informacje o produktach znajdujących się w magazynach. Na podstawie stanów magazynowych szybko przygotujesz listy potrzebnych zakupów czy wyliczysz koszty posiłków za dany okres. Z ich pomocą przygotujesz również jadłospisy zgodne z zasadami dietetyki i normami żywieniowymi.

Inwentarz Optivum, czyli program ułatwiający ewidencjonowanie wyposażenia szkoły i środków trwałych. Umożliwia sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji oraz tworzenie planów amortyzacyjnych i naliczanie odpisów.

Dowiedz się więcej o Złotym abonamencie
Dowiedz się więcej o Złotym abonamencie
 
Poznaj naszą ofertę szkoleń
Dowiedz się więcej o pakietach Wsparcie VULCAN

Szkolenia z obsługi programów

Dla początkujących i zaawansowanych użytkowników naszych programów cały czas prowadzimy różnego rodzaju szkolenia. Sam decydujesz, jaki sposób nauki jest dla Ciebie odpowiedni.

  • Wdrożenia proponujemy szczególnie początkującym użytkownikom programów, którzy chcą jak najszybciej zacząć pracę. W ramach wdrożenia pracownik VULCANA przyjeżdża do Twojej placówki, pomaga wprowadzać dane i objaśnia działanie programu.
  • Szkolenia stacjonarne odbywają się w wielu miastach, co pozwala na łatwe znalezienie dogodnej dla siebie lokalizacji. Zajęcia prowadzone są w formie seminariów lub warsztatów pod okiem doświadczonych trenerów. Korzystając ze szkoleń tego typu, zyskujesz też możliwość spotkania się z innymi uczestnikami i wymiany doświadczeń, co może okazać się bardzo cenne.
  • Szkolenia online są najwygodniejszą formą nauki. Bez wychodzenia z biura, przed własnym komputerem, uczestnicy szkolenia łączą się z trenerem. Szkolenia te umożliwiają nie tylko oglądanie tego, co prezentuje wykładowca, ale również zadawanie mu pytań na czacie.
Poznaj naszą ofertę szkoleń


W ramach Złotego abonamentu Optivum Twoja szkoła sama wybiera również swój własny pakiet Wsparcie VULCAN. Pakiety gwarantują Ci m.in. indywidualną pomoc konsultantów w zakresie obsługi programów czy dostęp do szerokiej bazy porad.

Wybierając pakiety Komfort i Prestiż masz również zapewnione wsparcie w trudnych sytuacjach wymagających np. szczegółowej analizy bazy danych. Umożliwiamy także przeprowadzenie konsultacji zdalnej z pracownikiem naszego działu technicznego, który szczegółowo odpowie na Twoje pytania dotyczące działania programu.

Dowiedz się więcej o pakietach Wsparcie VULCAN
 

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami >
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY