Praca w VULCAN

praca-wyobrazmy-sobie-przyszlosc.jpg [77.26 KB]

O VULCAN

VULCAN Sp. z o.o. to największy edtech w Polsce, ekspert w dziedzinie zarządzania oświatą, lider w dostarczaniu oprogramowania dla szkół, tworzący innowacyjne narzędzia informatyczne.

Jesteśmy częścią Sanoma Learning, wiodącej europejskiej firmy edukacyjnej, z siedzibą w Helsinkach, działającej w dwunastu krajach, m.in.: Belgii, Holandii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce.

logo-vulcan-sanoma.jpg [6.42 KB]

praca-vulcan-1.jpg

Rozwiń skrzydła z VULCAN

Osiągaj cele zawodowe i odważnie patrz w przyszłość, którą możemy razem kształtować!

Jesteśmy częścią Wrocławskiego Parku Biznesu, który stanowi nowoczesny zespół biurowców, przy ul. Wołowskiej we Wrocławiu, otoczonych zielenią, w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych, 4.5 km od wrocławskiego rynku. Na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu znajdują się m.in.: park, boisko do koszykówki, przychodnia medyczna LuxMed, duży parking, punkt gastronomiczny oraz przedszkole i żłobek.

W naszym biurze korzystamy z tarasu widokowego, jest również miejsce do gry w piłkarzyki, a dla wielbicieli książek – mała biblioteka. Nie brakuje doskonale wyposażonych stref relaksu, coffee pointów oraz przestronnego showroom’u.

Poczuj się jak u siebie

praca-vulcan-oferty.png

Sprawdź aktualne oferty pracy

Pracuj w VULCAN i firmach będących częścią globalnej Grupy Sanoma.

Wartości VULCAN

Wartości wspierają nas w codziennej pracy, są naszym kompasem. Wyznaczają sposób naszych działań, zachowań, charakter relacji i stylów komunikacji. Dzięki tym wartościom chcemy być wiarygodni i spójni w tym, co robimy.

Otwartość

Otwartość na drugiego człowieka, jego opinie, poglądy, pomysły. Uważnie i chętnie słuchamy siebie nawzajem oraz naszych klientów i partnerów.

Otwartość na rozwój, nowe doświadczenia, nowe idee i zmiany. Chcemy poszerzać swoje horyzonty, szukać lepszych rozwiązań, by uniknąć impasu.

Otwartość, czyli śmiałe wyrażanie własnych poglądów. Chętnie dzielimy się przemyśleniami i opiniami, bez względu na to, z kim rozmawiamy.

Energia/dynamizm

Energia napędza nas do działania i motywuje do rozwoju, pozwala nam iść ciągle naprzód. To ona wzbudza w nas zapał do pracy, daje nam siłę do wprowadzania zmian i sprawia, że nie stoimy w miejscu.

Dzięki energii ciągle podążamy za zmieniającą się dynamicznie rzeczywistością i wciąż mamy ochotę sięgać po więcej.

Zaufanie

Zaufanie jest podstawą naszych działań. Opieramy na nim nasze relacje – ufamy sobie wzajemnie.

Równie cenne jest dla nas zaufanie naszych klientów. Dlatego dbamy o przekazywanie szczerych i rzetelnych informacji.

.

Benefity

praca-hybrydowa.png

Praca hybrydowa

karta-multisport.png

Karta Multisport

pakiety-medyczne.png

Pakiety medyczne

dofinansowanie-wypoczynek.png

Dofinansowanie do wypoczynku

ubezpieczenie-zycie.png

Ubezpieczenia na życie

nauka-ang.png

Nauka języka angielskiego

Za rekrutację odpowiadają:

rekrutacja-Monika-Dubniewicz.jpg [22.58 KB]

Monika Dubniewicz

Monika to osoba, która potrafi stworzyć przyjazną i wspierającą atmosferę w miejscu pracy. Słucha i rozumie potrzeby pracowników, a jednocześnie dba o cele organizacji. Nie boi się trudności ponieważ potrafi znaleźć rozwiązania, wspierające obie strony tworząc przy okazji harmonię. Najlepiej buduje zaufanie i relacje z pracownikami, co przekłada się na lepszą komunikację i współpracę. Nasza Senior HRBP jest osobą, która troszczy się o dobro pracowników i ich rozwój, pomagając im osiągnąć sukces i spełnienie zawodowe.

Kontakt: monika.dubniewicz@vulcan.edu.pl

rekrutacja-Natalia-Latawiec.jpg [33.10 KB]

Natalia Latawiec

Działa nieszablonowo i posiada zdolność myślenia kreatywnego. Rozumie, że rynek pracy jest dynamiczny i konkurencyjny, dlatego podejmuje innowacyjne podejścia i szuka nietypowych rozwiązań w procesie rekrutacyjnym. Potrafi myśleć poza schematami i wprowadzać nowe strategie, które mogą przynieść lepsze rezultaty.

Kontakt: natalia.latawiec@vulcan.edu.pl

praca-vulcan-sanoma.jpg

Sanoma Learning

Sanoma to innowacyjna i nowoczesna firma edukacyjna, która każdego dnia wpływa na życie milionów ludzi.

Misją Sanoma Learning jest pomaganie nauczycielom we wspieraniu wszystkich uczniów w osiąganiu ich potencjału. Sanoma Learning opracowuje metody i technologie, które mają pozytywny wpływ na tysiące młodych umysłów.

praca-vulcan-dolacz.jpg [48.82 KB]

Dołącz do nas!