lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Twoje środowisko pracy VULCAN w nowej odsłonie!

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy szereg udogodnień w środowisku pracy aplikacji VULCAN

Wśród nich wiele cennych informacji z obszaru funkcjonowania oświaty – zmiany prawne, kalendarz oświatowy oraz ciekawe artykuły.

W jednym miejscu zebraliśmy też informacje techniczno-serwisowe dotyczące programów VULCAN. Zmieniliśmy także szatę graficzną i okno logowania. Co ważne, sposób pracy z Twoimi aplikacjami pozostał niezmieniony.

 

Co nowego?

Logowanie

Wygląd okna logowania został zmieniony, jednak sposób logowania jest ten sam: wystarczy podać dotychczasowy login i hasło.

UWAGA! Przed pierwszym logowaniem do systemu o zmienionym wyglądzie, prosimy o sprawdzenie w górnym pasku przeglądarki, czy strona posiada certyfikat i czy jej adres jest prawidłowy.

Nowa strona informacyjna Platformy VULCAN

Po zalogowaniu się trafisz na nową stronę informacyjną, na której znajdziesz wiele przydatnych treści dotyczących programów, z których korzystasz, a także wiele tematów oświatowych. W prawej górnej części ekranu znajdziesz pasek z ikonami prowadzącymi do aplikacji. Aby przejść do żądanej aplikacji, wystarczy kliknąć w kolorową aktywną ikonę z nazwą Twojej aplikacji.

Informacje z aplikacji

Tutaj znajdziesz najważniejsze i najbardziej aktualne informacje dotyczące programów VULCAN, przygotowane przez nasze Centrum Obsługi Klienta. Od teraz w jednym miejscu dostępne są informacje o zmianach w programach czy nowe porady serwisowe.

VULCAN informuje

Sekcja „VULCAN informuje” to zbiór najciekawszych artykułów opublikowanych ostatnio na naszym blogu firmowym. Piszemy tam o różnych aspektach funkcjonowania oświaty – zachęcamy do lektury!

Kalendarz oświatowy

W przejrzystej formie informujemy między innymi o ważnych wydarzeniach oświatowych, świętach, przerwach świątecznych w szkołach czy zbliżających się terminach oddania sprawozdań budżetowych.

Prawo

Nasi eksperci prawni zamieszczają tu na bieżąco informacje o zmianach w przepisach i o aktach prawnych wchodzących w życie. Jeśli posiadasz abonament na serwis internetowy Prawo Optivum, wystarczy kliknąć link i przejść do serwisu Prawo Optivum, by zapoznać się z pełną treścią aktów prawnych.

Ergonomia pracy i nowoczesny wygląd

Nowa Platforma to nie tylko lepszy,
bardziej nowoczesny wygląd,
ale przede wszystkim lepsza ergonomia pracy.

Wszystkie powyższe treści dostępne są także
na urządzeniach mobilnych,
takich jak tablety, czy smartfony.

 

Życzymy przyjemnej pracy!

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY