Z VULCANEM szkoła może pracować online

Bezpłatny e-dziennik dla każdej szkoły!

Dziennik elektroniczny UONET+ może bezpłatnie* uzyskać każda szkoła i przedszkole, które go jeszcze nie posiadają, a chcą wykorzystać w komunikacji kryzysowej oraz do prowadzenia zdalnej edukacji.

Wystarczy złożyć zamówienie do końca maja br. i można używać dziennik przez kolejny rok. UONET+ obejmuje dziennik elektroniczny szkoły i przedszkola, moduł wiadomości wewnętrznych, obsługę sekretariatu, zadania domowe, świadectwa czy zastępstwa. To kompleksowe rozwiązanie ułatwi zarządzanie placówką, zapewni prostą i efektywną komunikację szkoły z rodzicami i uczniami oraz będzie wspierać edukację zdalną w kryzysowej sytuacji.

Przeczytaj więcej

Zapisz się na bezpłatne webinarium

Tylko szkolenia zdalne

Stosując się do zaleceń ograniczenia osobistych kontaktów, zmniejszających ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszystkie szkolenia, wdrożenia, indywidualne konsultacje i usługi doradcze są przeprowadzane w formie zdalnej.

Jesteśmy przygotowani zarówno merytorycznie do przeprowadzania szkoleń online, jak i dysponujemy różnymi formami środków technicznych niezbędnych do przeprowadzenia zdalnych usług. Wszystko to dopasowane do potrzeb naszych klientów. br>

Pełna oferta szkoleń zdalnych

Elektroniczne wnioski o dotacje na podręczniki

Każdemu zainteresowanemu samorządowi udostępnimy bezpłatnie* program Dotacje podręcznikowe. Aplikacja znacznie ułatwia i przyspiesza proces przygotowania wniosków, korekt, oraz rozliczania dotacji celowej przeznaczonej na wyposażenie szkół w podręczniki i materiały ćwiczeniowe. A wszystko to online!

Wystarczy, że samorząd udostępni program podległym jednostkom, by te wprowadziły dane dotyczące zapotrzebowania na wyposażenie w podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Na podstawie zebranych elektronicznie informacji JST wnioskuje o dotację celową do wojewodów. Aby zamówić Dotacje podręcznikowe, wystarczy złożyć zamówienie do końca maja br. i można używać program przez kolejny rok.

Więcej o aplikacji Dotacje podręcznikowe

Programy chmurowe

Wiele naszych programów dla szkół i samorządów pracuje w chmurze, umożliwiając tym samym ich użytkownikom wygodną pracę zdalną.

Rozliczanie płac w oświacie, obsługa księgowości, nabory do szkół i przedszkoli to tylko niektóre z obszarów obsługiwanych online przez systemy VULCAN. Użytkownicy tych programów mogą z nich korzystać z każdego miejsca z dostępem do internetu, dokumenty przekazywane są elektronicznie, a samorządy mają zapewniony zdalny wgląd do danych. Również proces elektronicznej rekrutacji odbywa się zdalnie w sposób wygodny dla uczniów i rodziców. Programy są automatycznie aktualizowane, dbamy też o kopie zapasowe, bezpieczeństwo danych i zgodność w wymogami RODO.

Więcej informacji o programach VULCAN

* UONET+ - oferta ważna dla zamówień złożonych do 31 maja 2020 dla jednostek nieposiadających aplikacji przed 10 marca 2020

* Dotacje podręcznikowe – oferta ważna dla zamówień złożonych do 30 kwietnia 2020 dla instytucji nieposiadających aplikacji przed 18 marca 2020