locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Aktualności - Dla szkół i dla przedszkoli

Szybkie, łatwe i wygodne przekazanie PIT-11 pracownikom

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W styczniu w obszarze płac wiele się dzieje, m.in. ze względu na konieczność wystawiania formularzy PIT. Użytkownicy Płac VULCAN mają do dyspozycji wiele ułatwień.

Zmiana zasad rozliczania zaliczek

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

8 stycznia 2022 r. zmieniły się zasady rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników w styczniu 2022 r.

Zmiany podatkowe przewidziane w Polskim Ładzie są już dostępne w Płacach VULCAN

21 grudnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ustawa o zmianach podatkowych przewidzianych w Polskim Ładzie wejdzie w życie 1 stycznia 2022 roku. Użytkownicy Płac VULCAN już pracują w programie dostosowanym do zmian prawnych.

Zobacz cały tekst

Naucz się dbać o siebie archiwalna

17 grudnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, podczas którego prelegentka Iwona Bobrowska-Budny przekazuje wiedzę o tym, jak zadbać o siebie. Wskazuje również, jak dbać o poziom adekwatnej oceny ...

Zmiany w zakresie JPK_V7M obowiązujące od lipca 2021 r. archiwalna

19 lipca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Przekazujemy istotne informacje dotyczące zmian w zakresie przygotowywania danych do pliku JPK_V7M w programach Finanse VULCAN i Centralny VAT VULCAN.

Zakończenie aktualizacji i wsparcia programów Płace i Kadry Optivum archiwalna

14 lipca 2021 Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Z dniem 31.12.2021 r. firma VULCAN kończy aktualizację i wsparcie programów płacowo-kadrowych - Płace i Kadry Optivum.

Zobacz cały tekst

Jak wyjść mocniejszym z kryzysu? archiwalna

23 czerwca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zapraszamy nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych do obejrzenia bezpłatnego szkolenia online, w którym znany dziennikarz Marcin Prokop dzieli się swoimi doświadczeniami.

Zobacz cały tekst

UONET+ jest gotowy do wydruku świadectw archiwalna

14 czerwca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

E-dziennik UONET+ jest gotowy na zakończenie roku - w systemie czekają wzory świadectw obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021.

Zobacz cały tekst

Superbelfrzy - wyjątkowe historie nauczycieli, którzy postawili na relacje archiwalna

17 maja 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

W Centrum Kompetencji VULCAN startujemy z wyjątkowym projektem, przygotowanym we współpracy z 12 znakomitymi nauczycielami z grona Superbelfrów.

Płace VULCAN automatyzują obsługę PPK archiwalna

4 marca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Płace VULCAN umożliwiają obsługę PPK we wszystkich instytucjach finansowych. Dodatkowo, wraz z PKO TFI, przygotowaliśmy integrację Płac VULCAN z Aplikacją iPPK poprzez interfejs API.