zp1-slajder-1.jpg

Złoty Pakiet VULCAN 1


Wybierz wersję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb

zp1-slajder-2.jpg

Wszystko, co najlepsze

Nowe aplikacje i funkcjonalności, szkolenia, wsparcie oraz usługi

Złoty Pakiet VULCAN 1

zp1-zdj-1.jpg

Złoty Pakiet VULCAN 1 to oprogramowanie, usługi, doradztwo i szkolenia, zapewniające sprawne zarządzanie i funkcjonowanie szkoły.

Programy wchodzące w skład Złotego Pakietu VULCAN 1, pomagają w codziennej pracy dyrektora szkoły, pracowników ds. księgowości oraz kadr, nauczycieli (w tym nauczyciela bibliotekarza), a także pozostałych pracowników administracyjnych.

Dostępne w pakiecie szkolenia, doradztwo i usługi, pozwolą dodatkowo efektywniej wykorzystać możliwości systemów, wesprą w codziennej pracy i zapewnią możliwość rozwoju kompetencji pracowników szkoły.

Pakiet programów i usług dostępny w trzech wersjach: start, standard i premium*.

* - dostępna od 2024 roku

Obszary wspierane przez Złoty Pakiet VULCAN 1

zp1-wspierane-obszary.png [721.86 KB]

Co zyskujesz?

Wsparcie w obsłudze wszystkich, kluczowych procesów w szkole.

zp1-zdj-2.jpg

 

E-dziennik i obsługa sekretariatu

Program Dziennik VULCAN

Czyli nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, witrynę rodziców i uczniów. To również ułatwienie pracy dzięki możliwości korzystania z nadzoru pedagogicznego, który daje dostęp do ważnych dla dyrektora, aktualnych informacji w jednym miejscu.

Posiadając Dziennik VULCAN w pakiecie z oprogramowaniem Płace VULCAN zyskujesz możliwość wykorzystania w Płacach informacji o zastępstwach zaplanowanych w Dzienniku.

Dzięki wykorzystaniu Planu lekcji Optivum zyskujesz informacje o zaplanowanych zajęciach, które można w łatwy sposób zaimportować do Dziennika VULCAN.

zp1-zdj-3.jpg

 

Organizacja pracy szkoły

Arkusz VULCAN, Plan lekcji Optivum oraz Rozszerzona księga zastępstw w Dzienniku VULCAN, to programy, które pomagają w przygotowaniu arkusza organizacji szkoły, układaniu planu lekcji i planowaniu wszystkich zastępstw w szkole, przyśpieszają również rozliczanie zastępstw oraz godzin ponadwymiarowych. Dzięki nim zadania wykonasz automatycznie, czyli bez pomyłek i powtarzania raz wykonanej pracy.

Nowoczesna biblioteka szkolna

Program MOL NET+

Program, który ułatwia codzienną pracę bibliotekarza i sprawia, że katalog biblioteki dostępny jest dla uczniów o każdej porze i z każdego komputera mającego dostęp do Internetu, także z urządzeń mobilnych.

zp1-zdj-4.jpg

Kadry i płace

Programy Kadry VULCAN i Płace VULCAN wraz z dodatkowymi funkcjonalnościami

Oprogramowania pozwalające na obsługę dokumentacji kadrowej i naliczanie płac w oświacie. Przygotowane specjalnie dla jednostek oświatowych, uwzględniają specyficzne zasady naliczania wynagrodzeń nauczycieli. Dają gwarancję terminowych i bezbłędnych rozliczeń z ZUS-em i urzędem skarbowym, a dzięki możliwości pracy na wspólnej bazie danych, informacji wprowadzonych w systemie kadrowym nie trzeba ponownie wprowadzać do systemu płacowego.

zp1-zdj-5.jpg

Z myślą o pracownikach jednostek oświatowych oferujemy również aplikację Pracownik VULCAN, która - automatycznie i na bieżąco - pobiera niezbędne dane z programów Płace VULCAN i Kadry VULCAN. Na platformie on-line pracownicy jednostki będą mieli dostęp m.in. do pasków płacowych, PITów-11, informacji o szkoleniach i badaniach okresowych oraz o wydanej odzieży roboczej.

Elektroniczny Obieg Listy Płac – szybki i wygodny sposób na podpisanie list płac przez dyrektorów podległych placówek, zapewniający bezpieczeństwo danych.

Kokpit zarządczy – pilnowanie istotnych zadań jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Istnieje możliwość konfiguracji alertów dla wybranych zadań i konfiguracji ekranu startowego.

Aplikacja Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych obsługuje pożyczki w ramach ZFŚS z możliwością indywidualnego parametryzowania, ale też ewidencjonowanie wpłat, przydzielanie pracownikom składników socjalnych, weryfikację stanu finansowego ZFŚS, a to wszystko z możliwością tworzenia również zestawień pomocniczych.

zp1-zdj-6.jpg

Księgowość i finanse

Finanse VULCAN to wielozadaniowy program, który stworzyliśmy z myślą o kompletnej profesjonalnej obsłudze finansowo-księgowej jednostek oświatowych. Jeden program obsługuje wiele modułów zapewniając przepływ danych pomiędzy nimi m.in. fakturowanie, rozrachunki, księgowość, sprawozdania, zestawienia, rejestr VAT i JPK itd. Finanse VULCAN pomagają także w prowadzeniu kasy gotówkowej oraz w realizacji wielu innych codziennych zadań, m.in. bieżące monitorowanie realizacji planu, kontrola rozrachunków, itd.

Predefiniowane automaty księgowe udostępnione w aplikacji sprawiają, że wszystkie dokumenty źródłowe sprawnie zostają zaksięgowane w dzienniku, co usprawnia tworzenie obowiązkowych zestawień budżetowych. A wprowadzone do aplikacji dane są widoczne w czasie rzeczywistym i dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników.

Import wyciągów bankowych dla wybranych banków oraz import raportu płatności masowych SIMP. Ułatwia pracę księgowych dzięki automatyzacji procesu. Konieczność ręcznego przepisywania danych z wyciągów bankowych to już przeszłość.

Bezpośrednie powiązanie aplikacji księgowej z Płacami VULCAN pozwala na bezplikowy przepływ list wypłat i potrąceń w układzie klasyfikacji budżetowej. Informacje przygotowane przez płacową gotowe są do zaimportowania i rozksięgowania w Finansach VULCAN.

Magazyn i stołówka w szkole

Programy Magazyn VULCAN i Stołówka VULCAN

Dzięki wykorzystaniu aplikacji masz bieżącą informację o produktach, które znajdują się w magazynach. Na podstawie stanów magazynowych sprawnie przygotujesz listy potrzebnych zakupów, wyliczysz koszty posiłków lub przygotujesz jadłospisy zgodne z zasadami dietetyki i normami żywieniowymi.

zp1-zdj-7.jpg

Ewidencja środków trwałych i amortyzacja

Środki trwałe VULCAN pozwalają na prowadzenie kartotek środków trwałych, tworzenie planów amortyzacyjnych, naliczanie odpisów i automatyczne sporządzanie dokumentów księgowych. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do modułu Środki trwałe z poziomu aplikacji Finanse VULCAN wprowadzone informacje dot. środków trwałych od razu dostępne są do księgowania, tak samo jak operacje specjalne i naliczenia amortyzacji. I na odwrót - jeśli w dokumentach źródłowych wprowadzisz fakturę zakupu środka trwałego możesz od razu uwzględnisz ją w trakcie dodawania nowego środka trwałego do ewidencji.

Ewidencja wyposażenia szkoły

Program Inwentarz VULCAN, ułatwia ewidencjonowanie wyposażenia szkoły. Umożliwia przeprowadzenie inwentaryzacji w szybki i całkowicie zautomatyzowany sposób – z użyciem aplikacji mobilnej w smartfonie.

 

Konsultacje i doradztwo

Cykliczne spotkania online z ekspertami VULCAN, to sprawne rozwiązywanie bieżących problemów z kategorii: Finanse, Płace, Kadry, Arkusz, Dziennik VULCAN. To również możliwość konsultacji swoich wątpliwości z ekspertami VULCAN.

Okresowy przegląd merytoryczny zakończony raportem dla użytkowników aplikacji Finanse oraz Płace VULCAN wskazuje obszary, które warto usprawnić oraz pozwala zwrócić uwagę na potencjalne błędy i zwiększa pewność pracy zgodnie z prawem. Przegląd weryfikuje poprawność realizowanych działań i stanowi niezbędną dokumentację dla dyrektora placówki.

zpv1-3.jpg

Szkolenia

Szkolenia ze zmian w aplikacjach VULCAN

Oferujemy szkolenia, które pozwalają być na bieżąco z tym, co oferują aplikacje VULCAN. Pokazujemy co zaktualizowaliśmy i jak nowe funkcje usprawnią pracę w Twojej szkole. Dzięki temu możesz w pełni korzystać z możliwości aplikacji.

Szkolenia ze zmian prawnych

Dajemy możliwość podnoszenia wiedzy pracowników szkoły w zakresie zmian prawnych pojawiających się w najważniejszych obszarach oświaty. Ułatwia to pracownikom prawidłowe działanie w ich zakresie odpowiedzialności.

Szkolenia z cyklicznych procesów obsługiwanych przez aplikacje VULCAN

Zapewniamy możliwość uczestnictwa w cyklicznych szkoleniach przed ważnymi punktami w procesach obsługiwanych przez aplikacje (np. zamykanie roku, bilans w Finansach, przygotowanie formularzy PIT w Płacach, drukowanie świadectw czy zamykanie roku szkolnego w Dzienniku VULCAN).

Pokazujemy, jak w stu procentach wykorzystywać możliwości aplikacji Finanse, Kadry, Płace, Arkusz oraz Dziennik VULCAN. Pomagamy efektywniej wykonywać codzienne zadania w aplikacjach w wygodnej formie online.

zp1-zdj-8.jpg
zp1-zdj-9.jpg

 

Pakiet dla kadry administracyjnej Centrum Kompetencji VULCAN

Szkolenia online, webinaria na żywo

To kompleksowy pakiet szkoleń wspierających rozwój kompetencji pracowników administracyjnych szkoły (księgowość, płace, sekretariat, kierownik administracyjny), nowoczesna, wygodna platforma oraz angażująca koncepcja nauczania. Dla wszystkich użytkowników organizujemy również cykliczne webinaria i spotkania z ekspertami.

Strefa produktów z forum wymiany doświadczeń i komunikacji

Korzystaj z merytorycznych dyskusji z innymi, realnymi użytkownikami programów oraz ekspertami VULCAN. Wymieniaj doświadczenia z największą w Polsce społecznością kadry zarządzającej i administracyjnej szkół. Miej wszystkie informacje i materiały dotyczące poszczególnych systemów w jednym łatwo dostępnym miejscu.

zp1-zdj-10.jpg

Wsparcie

Korzystaj ze wsparcia VULCAN tak, jak Ci wygodnie: poprzez infolinię, za pomocą e-maila, zamawiając kontakt zwrotny, czy dzwoniąc pod specjalny numer telefonu do wsparcia technicznego.

Korzystny system licencjonowania

Opłaty licencyjne, dopasowane do wielkości szkoły, uprawniają do korzystania z programów Optivum na wszystkich komputerach w szkole i w domach pracowników (w zakresie wynikającym ze stosunku pracy).

Gwarancja zgodności z prawem

W ramach rocznego abonamentu wszystkie aktualizacje programów są bezpłatne i dostępne do pobrania przez Internet. Aktualizowanie programów gwarantuje ich zgodność z obowiązującym prawem.

nowa-oferta-pod-szkolenia.jpg [97.78 KB]

Dopasuj Złoty Pakiet VULCAN 1 do indywidualnych potrzeb szkoły, wybierając jedną z trzech dostępnych wersji: start, standard lub premium.

Złoty Pakiet VULCAN 1 start standard premium1
Oprogramowanie: organizacja, uczniowie
Dziennik VULCAN: m.in. dzienniki lekcyjne i inne, wiadomości, witryna rodzica ucznia ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Dziennik VULCAN: m.in. sekretariat, świadectwa, zastępstwa podstawowe, wycieczki ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Dziennik VULCAN: moduł dydaktyczny1, asystent nauczyciela1 NOWOŚĆ ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Dziennik VULCAN: rozszerzona księga zastępstw - wszystkie typy dzienników, eksport do Płac VULCAN NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Dziennik VULCAN: nadzór pedagogiczny - raporty, wzory dokumentów, ankiety, kokpit dyrektora, ogłoszenia NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Plan lekcji Optivum ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
MOL NET +: m.in. system biblioteczny i dziennik biblioteki ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Arkusz VULCAN: m.in. gotowe raporty takie jak arkusz organizacji, płachta, wykaz kadry pedagogicznej, aneks arkusza NOWOŚĆ ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Arkusz VULCAN: koszty wynagrodzeń wraz z przygotowaniem projektu planu finansowego NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Arkusz VULCAN: wymiana danych z Kadrami VULCAN1 NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Arkusz VULCAN: plany finansowe, wnioski o zmianę, wykonanie planu z wydrukami sprawozdań Rb NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Arkusz VULCAN: wymiana danych z Finansami VULCAN NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Arkusz VULCAN: moduł Raporty z gotowymi zestawieniami do analizy danych1 NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Oprogramowanie: zarządzanie, administracja
Finanse VULCAN: m.in. księgowość, sprawozdawczość, VAT ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Środki trwałe VULCAN: amortyzacja, sprawozdanie statystyczne F-03 ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Finanse VULCAN: import wyciągów bankowych2 oraz import raportu płatności masowych SIMP2 NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Płace VULCAN: m.in. listy płac, PIT-y, raporty o stanie zatrudnienia i wynagrodzeniach ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Płace VULCAN: obsługa ZFŚS, obieg listy płac, planowanie i realizacja czasu pracy z poziomu sekretariatu NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Płace VULCAN: elektroniczny dostęp dla pracowników do informacji o wynagrodzeniach NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Kadry VULCAN: m.in. ewidencja czasu pracy, informacje o umowach, przebieg zatrudnienia ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Pracownik VULCAN: e-dostęp do PIT-ów i informacji o wynagrodzeniu, obieg wniosków urlopowych NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Płace VULCAN: kokpit zarządczy i alerty płacowe NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Kadry VULCAN: kokpit zarządczy i alerty kadrowe NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Inwentarz VULCAN ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Magazyn VULCAN ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Stołówka VULCAN ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Szkolenia i rozwój kompetencji
Szkolenia ze zmian w aplikacjach VULCAN NOWOŚĆ ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Szkolenia z cyklicznych procesów obsługiwanych przez aplikacje VULCAN3 NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Szkolenia ze zmian prawnych w formie online NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Pakiet dla kadry administracyjnej Centrum Kompetencji VULCAN: szkolenia online, webinaria na żywo4 NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Cykliczne spotkania online z ekspertami VULCANA NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Wsparcie i usługi
Strefa produktów z forum wymiany doświadczeń i komunikacji NOWOŚĆ ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Podstawowe wsparcie w obsłudze programów VULCAN - baza wiedzy, infolinia, e-mail, chat ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Zamówienie kontaktu zwrotnego Centrum Obsługi Klienta VULCAN NOWOŚĆ   ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB] ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Dedykowany numer telefonu do wsparcia technicznego VULCAN NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]
Okresowy przegląd merytoryczny zakończony raportem dla użytkowników aplikacji Finanse, Płace VULCAN NOWOŚĆ     ckv-tabela-kropka.jpg [1.69 KB]

1 - dostępne od 2024 roku
2 - obsługujemy wyłącznie płatności masowe w formacie SIMP. W kwestii importów bankowych współpracujemy z ING Bank Śląski, Bank Millennium, Bank PKO BP, Bank Pekao S.A. i wybranymi bankami spółdzielczymi
3 - dostępne od 2024 roku. Dotyczy aplikacji: Finanse, Płace, Kadry, Arkusz oraz Dziennik VULCAN
4 - pakiet administracyjny CKV w wersji podstawowej

 

Masz pytania? Chcesz zamówić program?

Aby dowiedzieć się więcej o programie lub złożyć zamówienie prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta VULCAN lub o wypełnienie formularza.

 

Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie.