zdjecie-naglowek-glowne-2.jpg
baner-kolobrezg.jpg
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

Zapraszamy do udziału w Kongresie

Płace i finanse – dobre praktyki i inspiracje

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w IX edycji Kongresu. Jak rok temu zaproszenie kierujemy nie tylko do osób zajmujących się księgowością, ale też płacami jednostek oświatowych. Dedykujemy Państwu trzy panele merytoryczne: Panel Wspólny, Panel Księgowy i Panel Płacowy. Wraz z zaproszonymi ekspertami poruszymy tematy związane ze zmianami w przepisach prawa oraz pochylimy się nad najważniejszymi w tym roku zagadnieniami z obszarów płac i księgowości oświatowej.

Wierzymy, że tegoroczny zakres programu, nie tylko przyniesie Państwu odpowiedzi na najbardziej palące pytania, ale pozwoli również poznać dobre praktyki stosowane przez innych uczestników Kongresu. Tegoroczne tematy będą dotyczyć m.in. Krajowego Systemu Elektronicznych Faktur - co to oznacza dla księgowego, modelach organizacji pracy księgowej i płacowej i wybranych problemach w rozliczeniach płacowych. Zadbamy również o Państwa od strony wizerunku i zdrowego odżywiania – pokażemy jak najskuteczniej zadbać o siebie.

W tym roku spotkamy się w pięknym Hotelu w Kołobrzegu, usytuowanym z dala od zgiełku. Mamy nadzieję, że atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard będzie miłym dodatkiem do wielu merytorycznych wystąpień.

Najważniejsze tematy

wyjatkowi-goscie wybitni specjalisci.png

Wybitni specjaliści

Zaproszeni prelegenci to eksperci i praktycy w dziedzinie finansów i płac oświatowych.

panele-dyskusyjne wizerunek szkoly.png

Panele dyskusyjne

Możliwość zadawania pytań ekspertom pozwoli uzyskać odpowiedzi na najważniejsze dla Państwa kwestie.

wymiana-doswiadczen.png

Wymiana doświadczeń

Dyskusje z innymi uczestnikami pozwolą na wymianę doświadczeń oraz budowanie sieci kontaktów zawodowych.

potwierdzenie-uczestnictwa.png

Potwierdzenie uczestnictwa

Uczestnictwo w Kongresie zostanie potwierdzone zaświadczeniem.

Kongresy z VULCANEM

Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN jest akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli wpisaną do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Działamy od 30 lat. Wysoką jakość szkoleń gwarantuje posiadany przez VULCAN certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Tylko w 2020 roku przeszkoliliśmy 46 tysięcy osób, w tym 36 tysięcy zdalnie. 95% uczestników jest zadowolonych z naszych szkoleń.

Uczestnicy naszych kongresów otrzymują zaświadczenia w formie papierowej (w przypadku wydarzeń stacjonarnych) lub elektronicznej (w przypadku wydarzeń online).

logo-i-pieczatka-odkko.png [18.77 KB]

Partner medialny

partner-medialny-kkip-2023.png [22.77 KB]

Program

Jan-Oszust.png

Jan Oszust

Wiceprezes VULCAN

Systemy zintegrowane są powszechnie używane i budowane w świecie tzw biznesu. Można sobie zadać pytanie, czy nadszedł już czas na budowę systemów zintegrowanych w edukacji i jaki powinien być ich zakres? Czy możliwa jest efektywna obsługa procesów księgowo-płacowych na poziomie obecnego poziomu integracji? Wymagania pracowników szkół, samorządów, ale również rodziców ciągle rosną. Prawo sprzyja tym wymaganiom. Oferowane przez VULCAN rozwiązanie odpowiada na te wyzwania. Daje możliwość budowy systemu dopasowanego do obecnych potrzeb bez zamykania drogi rozwoju na przyszłość. Gwarantuje bezpieczeństwo i daje ochronę inwestycji. Nie jest to rozwiązanie tylko dla dużych samorządów.

krystian-latka.png

Krystian Łatka

Prawnik, doradca podatkowy

Od dnia 1 stycznia 2024 r. ma obowiązywać powszechny system elektronicznego fakturowania. Oznacza to nie tylko rewolucję techniczną w procesie dokumentowania czynności w podatku od towarów i usług, ale wiąże się też z licznymi zmianami w samych zasadach fakturowania.
W ramach panelu omówione zostaną założenia obowiązkowego systemu e-fakturowania, a także zmiany, jakie w praktyce wymusi wystawianie faktur w systemie. Odpowiednie wdrożenie jest konieczne, aby uniknąć kar pieniężnych, jakie projekt zmian przewiduje w przypadku naruszenia obowiązku fakturowania w ramach KSeF. 

Daria-Majewicz.png

Daria Majewicz

Ekspert w dziedzinie rachunkowości budżetowej

Codziennie każdy księgowy musi zmierzyć się z nadmiarem obowiązków oraz nieustanną presją czasu. Kolejne zmiany w przepisach prawa powodują zwiększenie ilości lub czasochłonności wykonywanych zadań. Pracujemy coraz szybciej, ale czy też wydajniej? Czy mamy czas na to, aby poczuć satysfakcję i radość z wykonywanej pracy?  

W trakcie szkolenia poszukamy rozwiązań, które sprawią, że zamiast ciągle czuć oddech na plecach, zatrzymamy się na chwilę i weźmiemy głęboki oddech uśmiechając się przy tym do siebie i innych. Organizacja pracy całego biura zaczyna się przecież od nas samych. Wdrożenie nawet najmniejszych zmian może z czasem przyczynić się do wielkiej rewolucji.  

Podczas wystąpienia zaprezentowane zostaną praktyczne wskazówki i przykłady dobrych praktyk ułatwiających i usprawniających pracę księgowego.

Lukasz-Sokolowski-1.png

Łukasz Sokołowski

Trener personalny

Kto z nas nie boryka się z dylematem: być fit, czy jeść to, na co mam ochotę? Ależ po co wybierać, skoro można mieć jedno i drugie. W naszej prelekcji wyjaśnimy na czym tak naprawdę polega zdrowe odżywianie oraz przede wszystkim jak trwale i skutecznie zmienić nawyki żywieniowe. Wyjaśnimy jak połączyć świetne samopoczucie oraz codzienne, drobne przyjemności. Rozprawimy się z licznymi dolegliwościami, takimi jak wahania nastroju, rozdrażnienie, senność, czy bóle głowy, podając na nie proste i skuteczne rozwiązania. I w końcu odpowiemy na odwieczne pytanie - czy diety mają sens?

Wioletta-Bartlod.png

Wioletta Bartołd

Wizażystka, właścicielka VB Styl Stylist&Makeup

Sylwia-Kulaszewicz.png

Sylwia Kulaszewicz

Stylistka, doradca wizerunku, kreatorka stylu

Podczas wystąpienia opowiemy w jaki sposób dbać o zmieniającą się cerę, jakie nowe nawyki warto wprowadzić odnośnie pielęgnacji  i wykonywania makijażu. Nasza stylistka zaprezentuje obszerny materiał z zakresu garderoby kapsułowej  oraz udzieli informacji jak dobrać fason kiedy zmienia się sylwetka.

Agnieszka-Czopp.png

Agnieszka Czopp

Product owner w VULCAN

Kongres Księgowych i Płacowych przyciąga przede wszystkim użytkowników aplikacji Finanse VULCAN i Płace VULCAN. Jest to doskonała sposobność by zapoznać się z najważniejszymi zmianami w tych aplikacjach. Podczas spotkania nasi trenerzy opowiedzą o najciekawszych funkcjach, które niedawno zostały dodane do aplikacji, a o których warto opowiedzieć, bo z doświadczenia wiemy, jaka cenna jest ta wymiana wiedzy. Product Ownerzy, którzy decydują o losach aplikacji opowiedzą co w najbliższych miesiącach zamierzają nowego wprowadzić do aplikacji oraz w jakim kierunku ona będzie nadal rozwijana.

Anna-Pawelas.png

Anna Pawełas

Ekspert ds. finansów publicznych

Kulik-Krzysztof.png

Krzysztof Kulik

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń w VULCAN

Podczas tego panelu podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem oraz przedstawimy nową odsłonę systemu, który w znaczący sposób usprawnia zadania związane z finansami. 

Temat opracowania projektów planów finansowych jest corocznym zadaniem, które często jest wyzwaniem dla osób za nie odpowiedzialnym. Zaplanowanie środków w czasie dynamicznych zmian ekonomicznych, uwzględnienie zmiennych wynikających z aneksów arkuszy organizacyjnych, porównywanie różnych wariantów projektów, a następnie comiesięczna analiza wydatków budżetowych oraz przewidywane wykonanie zaplanowanych środków to codzienne zadania spoczywające na pracownikach szkół oraz CUW-ów.

Sebastian-Loza.png

Sebastian Łoza

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji

Rozwój technologii, w tym zwłaszcza rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję sprawia, że coraz więcej czynności wykonywanych jest przez maszyny. Zdarza się, że eliminuje to całe stanowiska pracy. Czy będzie dotyczyło to również księgowych i płacowych? Zapraszamy na krótki przegląd działających już współcześnie rozwiązań oraz możliwych kierunków rozwoju systemów księgowych i płacowych w Polsce.

Anna-Pawelas.png

Anna Pawełas

Ekspert ds. finansów publicznych

Temat organizacji pracy księgowych i płacowych jest jak rzeka. W zależności od jednostki zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach jest przeróżny, a pracownicy często są nierównomiernie obłożeni pracą. Niejednokrotnie spotykamy się z brakiem informacji o faktycznej odpowiedzialności i dublowaniem pracy. Zadania wykonywane przez poszczególnych pracowników, często wykraczają poza ich oficjalny zakres obowiązków.

Spróbujemy pokazać Wam, że może być lepiej. Jak zorganizować pracę, przy wykorzystaniu posiadanych narzędzi oraz racjonalnie powierzać zadania i obowiązki. Opowiemy o tym jak, przy podziale zadań i obowiązków, unikać niepotrzebnych konfliktów oraz powielania wykonywania tej samej pracy przez wiele osób. Zaproponujemy rozwiązania pozwalające zapanować nad terminowością, rzetelnością oraz skuteczną kontrolą, przy jednoczesnym spełnieniu potrzeby zachowania zastępowalności. 

Lukasz-Rutkowski.png

Łukasz Rutkowski

Trener przygotowania mentalnego, lektor językowy

W wystąpieniu porozmawiamy o przeszkodach, jakie towarzyszą nam podczas wprowadzania zmian w swoim życiu.

Mózg to bardzo wymagający przeciwnik, który zawsze będzie dążył do oszczędzania energii, dlatego tak ciężko jest wprowadzać i wytrwać w zmianach nawyków. Wprowadzanie zmian natomiast pobiera bardzo duże pokłady energii, więc już na samym początku jesteśmy na "straconej" pozycji. Przerwane diety, niewykorzystane karnety na siłownie, brak snu czy zbyt małe oszczędności - powiedz wszystkiemu do widzenia i dowiedz się, jak włamać się do mózgu, tak aby tego nie zauważył. 

Jan-Oszust.png

Jan Oszust

Wiceprezes VULCAN

Systemy zintegrowane są powszechnie używane i budowane w świecie tzw biznesu. Można sobie zadać pytanie, czy nadszedł już czas na budowę systemów zintegrowanych w edukacji i jaki powinien być ich zakres? Czy możliwa jest efektywna obsługa procesów księgowo-płacowych na poziomie obecnego poziomu integracji? Wymagania pracowników szkół, samorządów, ale również rodziców ciągle rosną. Prawo sprzyja tym wymaganiom. Oferowane przez VULCAN rozwiązanie odpowiada na te wyzwania. Daje możliwość budowy systemu dopasowanego do obecnych potrzeb bez zamykania drogi rozwoju na przyszłość. Gwarantuje bezpieczeństwo i daje ochronę inwestycji. Nie jest to rozwiązanie tylko dla dużych samorządów.

Kamil-Patralski.jpg

Kamil Patralski

Ekspert w dziedzinach płac i prawa pracy

Opis wystąpienia w przygotowaniu

mariola-miejluk.png

Mariola Miejłuk

Ekspert w dziedzinie kadr

Opis wystąpienia w przygotowaniu

Lukasz-Sokolowski-1.png

Łukasz Sokołowski

Trener personalny

Kto z nas nie boryka się z dylematem: być fit, czy jeść to, na co mam ochotę? Ależ po co wybierać, skoro można mieć jedno i drugie. W naszej prelekcji wyjaśnimy na czym tak naprawdę polega zdrowe odżywianie oraz przede wszystkim jak trwale i skutecznie zmienić nawyki żywieniowe. Wyjaśnimy jak połączyć świetne samopoczucie oraz codzienne, drobne przyjemności. Rozprawimy się z licznymi dolegliwościami, takimi jak wahania nastroju, rozdrażnienie, senność, czy bóle głowy, podając na nie proste i skuteczne rozwiązania. I w końcu odpowiemy na odwieczne pytanie - czy diety mają sens?

Wioletta-Bartlod.png

Wioletta Bartołd

Wizażystka, właścicielka VB Styl Stylist&Makeup

Sylwia-Kulaszewicz.png

Sylwia Kulaszewicz

Stylistka, doradca wizerunku, kreatorka stylu

Podczas wystąpienia opowiemy w jaki sposób dbać o zmieniającą się cerę, jakie nowe nawyki warto wprowadzić odnośnie pielęgnacji  i wykonywania makijażu. Nasza stylistka zaprezentuje obszerny materiał z zakresu garderoby kapsułowej  oraz udzieli informacji jak dobrać fason kiedy zmienia się sylwetka.

Piotr-Syncerek.png

Piotr Syncerek

Trener i doradca VULCAN

Kongres Księgowych i Płacowych przyciąga przede wszystkim użytkowników aplikacji Finanse VULCAN i Płace VULCAN. Jest to doskonała sposobność by zapoznać się z najważniejszymi zmianami w tych aplikacjach.  

Podczas spotkania nasi trenerzy przedstawią najciekawsze funkcje, które niedawno zostały dodane do aplikacji, a o których warto opowiedzieć, bo z doświadczenia wiemy, jaka cenna jest ta wymiana wiedzy. Product Ownerzy, którzy decydują o losach aplikacji zdradzą co w najbliższych miesiącach zamierzają nowego wprowadzić do aplikacji oraz w jakim kierunku ona będzie nadal rozwijana.   

mariola-miejluk.png

Mariola Miejłuk

Ekspert w dziedzinie kadr

W wystąpieniu porozmawiamy o dodatku za wysługę lat i poruszymy tematy takie jak:

 • składnik "stary jak świat", a ciągle nowe problemy z ustaleniem do niego prawa i wysokości; 
 • dodatek w przypadku zatrudnienia w jednej placówce oświatowej; 
 • dwa lub więcej miejsc zatrudnienia a wysokość dodatku za wysługę lat; 
 • dodatek za wysługę lat w podstawie świadczeń z ubezpieczenia społecznego.

Omówimy również najczęściej występujące problemy i wspólnie je przedyskutujemy!   

Sebastian-Loza.png

Sebastian Łoza

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji

Rozwój technologii, w tym zwłaszcza rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję sprawia, że coraz więcej czynności wykonywanych jest przez maszyny. Zdarza się, że eliminuje to całe stanowiska pracy. Czy będzie dotyczyło to również księgowych i płacowych? Zapraszamy na krótki przegląd działających już współcześnie rozwiązań oraz możliwych kierunków rozwoju systemów księgowych i płacowych w Polsce.

Anna-Pawelas.png

Anna Pawełas

Ekspert ds. finansów publicznych

Temat organizacji pracy księgowych i płacowych jest jak rzeka. W zależności od jednostki zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach jest przeróżny, a pracownicy często są nierównomiernie obłożeni pracą. Niejednokrotnie spotykamy się z brakiem informacji o faktycznej odpowiedzialności i dublowaniem pracy. Zadania wykonywane przez poszczególnych pracowników, często wykraczają poza ich oficjalny zakres obowiązków.

Spróbujemy pokazać Wam, że może być lepiej. Jak zorganizować pracę, przy wykorzystaniu posiadanych narzędzi oraz racjonalnie powierzać zadania i obowiązki. Opowiemy o tym jak, przy podziale zadań i obowiązków, unikać niepotrzebnych konfliktów oraz powielania wykonywania tej samej pracy przez wiele osób. Zaproponujemy rozwiązania pozwalające zapanować nad terminowością, rzetelnością oraz skuteczną kontrolą, przy jednoczesnym spełnieniu potrzeby zachowania zastępowalności. 

Lukasz-Rutkowski.png

Łukasz Rutkowski

Trener przygotowania mentalnego, lektor językowy

W wystąpieniu porozmawiamy o przeszkodach, jakie towarzyszą nam podczas wprowadzania zmian w swoim życiu.

Mózg to bardzo wymagający przeciwnik, który zawsze będzie dążył do oszczędzania energii, dlatego tak ciężko jest wprowadzać i wytrwać w zmianach nawyków. Wprowadzanie zmian natomiast pobiera bardzo duże pokłady energii, więc już na samym początku jesteśmy na "straconej" pozycji. Przerwane diety, niewykorzystane karnety na siłownie, brak snu czy zbyt małe oszczędności - powiedz wszystkiemu do widzenia i dowiedz się, jak włamać się do mózgu, tak aby tego nie zauważył. 

Prelegenci

Jan-Oszust.png

Jan Oszust

Wiceprezes VULCAN

Wioletta-Bartlod.png
Wioletta-Bartlod.png

Wioletta Bartołd

Wizażystka, właścicielka VB Styl Stylist&Makeup

Dyplomowana wizażystka i stylistka, podkreślająca naturalne piękno kobiet oryginalnym makijażem i ubiorem. Tworząc profesjonalne strefy wizażu, obsługuje konferencje, kongresy, pokazy mody, koncerty oraz różnego rodzaju sesje zdjęciowe na potrzeby firm oraz osób indywidualnych. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu, dziennego, biznesowego oraz wieczorowego. Ukończyła Uniwersytet Gdański oraz Szkołę Wizażu Beaty Małachowskiej "Beauty Art".

Wioletta Bartołd

Wizażystka, właścicielka VB Styl Stylist&Makeup

Sylwia-Kulaszewicz.png
Sylwia-Kulaszewicz.png

Sylwia Kulaszewicz

Stylistka, doradca wizerunku, kreatorka stylu

Inspiruje do pozytywnych zmian, pomaga budować trwałą pewność siebie, wynikającą z tego jak wyglądamy i jak czujemy się ze sobą. Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu wizerunku biznesowego. Współpracuje z polskimi markami. Pracuje indywidualnie z kobietami i mężczyznami. Udziela konsultacji wizerunkowych, oferuje przegląd garderoby i wspólne zakupy. Pomaga wypracować własny styl, który pasuje do osobowości.

Sylwia Kulaszewicz

Stylistka, doradca wizerunku, kreatorka stylu

krystian-latka.png
krystian-latka.png

Krystian Łatka

Prawnik, doradca podatkowy

Prawnik, doradca podatkowy, wykładowca i starszy konsultant podatkowy w Instytucie Studiów Podatkowych specjalizujący się w podatku od towarów i usług oraz obsłudze sporów podatkowych. Wykładowca w Studium dla Doradców i Ekspertów Podatkowych. Uczestnik wielu projektów szkoleniowych dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Autor artykułów i współautor książek o tematyce podatkowej.

Krystian Łatka

Prawnik, doradca podatkowy

Daria-Majewicz.png
Daria-Majewicz.png

Daria Majewicz

Ekspert w dziedzinie rachunkowości budżetowej

Aktualnie pracuje jako Zastępca Głównego Księgowego w Centrum Usług Wspólnych. Posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej placówek oświatowych. Specjalizuje się w sporządzaniu sprawozdań budżetowych i finansowych, windykacji należności, ewidencji składników majątku, rozliczaniu podatku VAT, a także tworzeniu procedur wewnętrznych jednostki. Prowadzi szkolenia dla księgowych.

Daria Majewicz

Ekspert w dziedzinie rachunkowości budżetowej

Lukasz-Sokolowski-1.png
Lukasz-Sokolowski-1.png

Łukasz Sokołowski

Trener personalny

Od 15 lat pracuje jako instruktor fitness, trener personalny, manager oraz właściciel klubów fitness, a także szkoleniowiec. Ma na swoim koncie tysiące przeprowadzonych treningów, ponad 130 kursów i szkoleń dla trenerów fitness oraz setki zadowolonych klientów. Samodzielnie stworzył dwa studia fitness oferujące nowoczesną metodę treningu EMS.

Łukasz Sokołowski

Trener personalny

Agnieszka-Czopp.png
Agnieszka-Czopp.png

Agnieszka Czopp

Product owner w VULCAN

Zarządza produktami Finanse VULCAN, Środki trwałe VULCAN i Centralny VAT VULCAN. Wiele lat doświadczenia zdobytego w Dziale Wsparcia Technicznego w firmie przerodziło się w szeroką wiedzę na temat zarządzania aplikacjami, które znajdują się pod jej opieką. Z sukcesem uczestniczyła w powstawaniu i wprowadzaniu na rynek nowej linii oprogramowania - Finanse VULCAN i aktualnie decyduje o kierunku rozwoju programów wykorzystywanych już przez kilka tysięcy użytkowników.

Agnieszka Czopp

Product owner w VULCAN

mariola-miejluk.png
mariola-miejluk.png

Mariola Miejłuk

Ekspert w dziedzinie kadr

Od 26 lat zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Pracowała m.in. w ZUS na stanowisku inspektora kontroli płatników składek. Obecnie, jako główny specjalista w warszawskim zespole szkół, zajmuje się prowadzeniem kadr. Wieloletnia praktyka pozwala jej na pogłębianie wiedzy z zakresu zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi i umowami cywilno-prawnymi w oświacie.

Mariola Miejłuk

Ekspert w dziedzinie kadr

Piotr-Syncerek.png
Piotr-Syncerek.png

Piotr Syncerek

Trener i doradca VULCAN

Związany jest z firmą VULCAN od 13 lat. Od ponad roku, jako trener i doradca wspiera użytkowników programów VULCAN. Specjalizuje się w systemach takich jak: Arkusz, UONET+, Nabór, Stołówka oraz Magazyn. Z przyjemnością odpowiada na każde pytanie, a jeśli w danej chwili nie zna odpowiedzi, robi wszystko aby pogłębić swoją wiedzę – po to, aby wdrożenie okazało się skuteczne.

Piotr Syncerek

Trener i doradca VULCAN

Anna-Pawelas.png
Anna-Pawelas.png

Anna Pawełas

Ekspert ds. finansów publicznych

Od 14 lat pracuje na stanowisku skarbnika powiatu, wcześniej pełniła funkcję głównego księgowego jednostki organizacyjnej powiatu. Ekspert w Ośrodku Rozwoju Edukacja oraz doradca ds. rozwoju oświaty samorządowej w Związku Miast Polskich. Posiada doświadczenie w zakresie przeprowadzania kontroli funkcjonalnych i instytucjonalnych, monitorowania i analizy ekonomicznej i finansowej urzędu.

Anna Pawełas

Ekspert ds. finansów publicznych

Kulik-Krzysztof.png
Kulik-Krzysztof.png

Krzysztof Kulik

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń w VULCAN

Od 17 lat specjalizuje się w zakresie kadr i płac oraz szeroko rozumianych finansów publicznych. Na co dzień wspiera samorządy i szkoły w pracy z aplikacjami firmy VULCAN. Z sukcesami prowadzi wdrożenia i szkolenia na terenie całego kraju. Wcześniej, jako analityk systemowy czuwał nad utrzymaniem i rozwojem aplikacji finansowych.

Krzysztof Kulik

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń w VULCAN

Lukasz-Rutkowski.png
Lukasz-Rutkowski.png

Łukasz Rutkowski

Trener przygotowania mentalnego, lektor językowy

Trener przygotowania mentalnego od 2016 roku. Pracuje z profesjonalnymi sportowcami pomagając im uwolnić ich potencjał z "pułapek" umysłu. Dodatkowo prowadzi wykłady dla akademii sportowych, trenerów oraz studentów. Z zamiłowania lektor języka angielskiego. 

Łukasz Rutkowski

Trener przygotowania mentalnego, lektor językowy

Sebastian-Loza.png
Sebastian-Loza.png

Sebastian Łoza

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji

Absolwent Executive MBA i Politechniki Warszawskiej umiejętnie łączący świat biznesu ze światem technologii. Posiada 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania. Analityk i strateg technologiczny. Od 8 lat związany z firmą VULCAN m.in. jako konsultant w obszarze R&D, innowacji i prototypowania. Z pasją zajmuje się nowymi technologiami.

Sebastian Łoza

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji

Kamil-Patralski.jpg
Kamil-Patralski.jpg

Kamil Patralski

Ekspert w dziedzinach płac i prawa pracy

Od 18 lat zajmuje się kwestiami dotyczącymi prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Absolwent podyplomowych studiów w obszarach prawa pracy, prawa oświatowego. Pracował m.in. w ZUS na stanowisku inspektora kontroli płatników składek. Posiada bogate doświadczenie w rozliczeniach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, szczególnie w dziedzinie oświaty. Obecnie pracuje jako zastępca naczelnika wydziału płac i ubezpieczeń społecznych.

Kamil Patralski

Ekspert w dziedzinach płac i prawa pracy

Cennik

Ważna informacja
W tym roku oferujemy Państwu możliwość zakwaterowania w dwóch hotelach z kompleksu Zdrojowa Hotels.
Miejsce wydarzenia: Hotel DIUNE
Miejsca noclegowe: Hotel RADISSON, Hotel DIUNE.
Hotele oddalone są od siebie o ok. 400 m.
Liczba miejsc w obu hotelach jest ograniczona, ceny za nocleg się różnią. O zakwaterowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezerwacji noclegów na 2 dni prosimy zwrócić szczególną uwagę aby przy zapisie wybrać ten sam hotel jako miejsce noclegowe.

1450

brutto / uczestnika

koszt uczestnictwa obejmuje:

 • udział w kongresie
 • materiały merytoryczne
 • przerwy kawowe i lunch w oba dni, kolacja wieczorna
 • pakiet konferencyjny
 • konsultacje z ekspertami
 • pokazy aplikacji firmy VULCAN
 • zaświadczenie o uczestnictwie

1720

brutto / uczestnika

koszt uczestnictwa obejmuje:

 • nocleg w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem
 • udział w kongresie
 • materiały merytoryczne
 • przerwy kawowe i lunch w oba dni, kolacja wieczorna
 • pakiet konferencyjny
 • konsultacje z ekspertami
 • pokazy aplikacji firmy VULCAN
 • zaświadczenie o uczestnictwie

1940

brutto / uczestnika

koszt uczestnictwa obejmuje:

 • nocleg w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem
 • udział w kongresie
 • materiały merytoryczne
 • przerwy kawowe i lunch w oba dni, kolacja wieczorna
 • pakiet konferencyjny
 • konsultacje z ekspertami
 • pokazy aplikacji firmy VULCAN
 • zaświadczenie o uczestnictwie

Lokalizacja

Lokalizacja

Diune Hotel***** by Zdrojowa, ul. Sułkowskiego 4 A-C, Kołobrzeg

Zakwaterowanie:
Diune Hotel***** by Zdrojowa, ul. Sułkowskiego 4 A-C, Kołobrzeg   Strona hotelu >
RADISSON RESORT KOŁOBRZEG, ul. Morawskiego 10, 78-100 Kołobrzeg   Strona hotelu >

 

Kontakt

Marta-Zielinska-od-kontaktu.jpg

Marta Zielińska

specjalista ds. eventów

Pytania organizacyjne (noclegi, wyżywienie)

krystian-kaczmarek.jpg

Krystian Kaczmarek

specjalista ds. jakości i rozwoju usług

Pytania organizacyjne (zapisy, faktury)

anna-pelka-kontakt.jpg

Anna Pełka

menadżer ds. rozwoju usług

Pytania merytoryczne

zapisy-i-dokumenty.jpg

Pytania dotyczące zapisów, faktur, zaświadczeń

Poprzednie edycje

Ta strona używa plików cookie zgodnie z opisaną polityką wykorzystywania plików cookie. Korzystanie z naszych serwisów bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookie.