lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Elektroniczne zwolnienia lekarskie w Płacach i Kadrach VULCAN

Z radością informujemy, że w naszym najnowszym systemie - Płacach i Kadrach VULCAN - od wersji 18.06.0000 dostępna jest funkcja importu elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) z systemu ZUS.

Nowa funkcja eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania absencji chorobowej do programu, nie tylko znacząco oszczędzając czas użytkowników aplikacji ale też całkowicie wykluczając możliwość popełnienia błędu, ponieważ dane przesyłane są elektronicznie z systemu ZUS.

Co więcej, z portalu ZUS można pobrać jednocześnie do Płac i Kadr VULCAN wszystkie zwolnienia lekarskie pracowników danej jednostki.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu importu znajdują się w podręczniku do programu oraz w opisie zmian wprowadzonych w ostatniej aktualizacji.

Zapoznaj się z opisem zmian
Zapoznaj się z opisem zmian

UWAGA!

Opcja importu elektronicznych zwolnień lekarskich jest dostępna tylko dla użytkowników programów Płace i Kadry VULCAN. Funkcja ta nie będzie wprowadzana do Płac i Kadr Optivum.

Użytkownicy programów Płace i Kadry Optivum mogą w prosty sposób przenieść dane do nowego systemu Płace i Kadry VULCAN. Szczegółowych informacji na ten temat udziela Centrum Obsługi Klienta VULCAN – tel.: 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl.

Jeśli nie znasz jeszcze naszego systemu, weź udział w bezpłatnym webinarium „Prezentacja systemów Płace VULCAN i Kadry VULCAN”.

Najbliższe spotkanie online już : 11 lipca 2018

Zapisz się
Zapisz się
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY