lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

II Kongres Księgowych Oświaty - relacja

W dniach 19-20 maja w Hotelu LORD w Warszawie odbył się II Kongres Księgowych Oświaty. Blisko 60 uczestników kongresu poznało kluczowe zagadnienia związane z podatkiem VAT i jego oświatowym kontekstem. 

Wiele pozytywnych emocji wzbudziła debata poświęcona zasadom klasyfikacji budżetowej dotyczącym specjalnej organizacji nauki, prowadzona przez Martę Górkę i Tadeusza Konarskiego. 

Ostatnim merytorycznym elementem pierwszego dnia Kongresu był wykład poświęcony praktycznym aspektom inwentaryzacji w placówkach oświatowych. 

Uroczysty bankiet, na zakończenie pierwszego dnia był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz do nawiązania jakże inspirujących znajomości.

Drugi dzień Kongresu poświęcony został kreowaniu wizerunku profesjonalnej księgowej. 

II Kongres Księgowych Oświaty należy uznać za wielki sukces. Druga edycja wydarzenia mocno zaznaczyła swoją obecność na rynku edukacyjnym oraz trwale wpisała się w kalendarz księgowości oświatowej. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Już teraz zapraszamy na kolejną odsłonę Kongresu w przyszłym roku!

Fotogaleria:

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY