lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Rok z dotacjami celowymi MEN na podręczniki

Rok temu, wraz z przepisami „podręcznikowymi”, pojawiła się na rynku aplikacja firmy VULCAN służąca do obsługi procesu pozyskiwania i rozliczania dotacji na podręczniki.

Dziś, z ogromną przyjemnością, pragniemy poinformować, że rosnące grono użytkowników Dotacji podręcznikowych chwali zalety płynące z wykorzystania tego programu w codziennej pracy. 

Wśród podawanych przez naszych Klientów zalet warto wymienić prostotę, intuicyjność, automatyzację całego procesu i ograniczenie pracy inspektorów w samorządzie do minimum.

W aplikacji widać informacje i rozliczenia wszystkich szkół i bardzo łatwo można je zmienić w rozliczenia zbiorcze. To bardzo skraca czas pracy – nie musimy wprowadzać każdej szkoły osobno. Dzięki aplikacji zyskujemy więc przede wszystkim czas, ale mamy też gwarancje, że unikniemy błędów, a poza tym wszystkie dane mamy w jednym miejscu. Teraz już nie wyobrażam sobie pracy bez aplikacji.

Bogdan Wiącek, dyrektor Wydziału Oświaty w Urzędzie Miasta w Łukowie


Chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z szerszym materiałem poświęconym aplikacji, który pojawił się w drugim numerze Biuletynu informacyjnego dla pracowników samorządów. Dodatkowe informacje związane z działaniem aplikacji i zasadami jej zakupu uzyskają Państwo:

  • kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta VULCAN pod numerem telefonu 71 757 29 29
  • odwiedzając naszą stronę internetową poświęconą Dotacjom podręcznikowym
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY