Takiej okazji jeszcze nie było!

Z myślą o zespołach obsługi jednostek oświatowych przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę.

Zespoły obsługi jednostek oświatowych, które w okresie trwania promocji, tj. do 31 grudnia 2014 r. złożą zamówienie na aplikację Finanse, otrzymają ją w cenie Finansów OPTIVUM*.

Pragniemy również poinformować, że od 2015 roku pakiet Finanse OPTIVUM będzie stopniowo wycofywany z rynku (tylko w zakresie obsługi zespołów ekonomiczno-administracyjnych szkół, nie dotyczy szkół i przedszkoli), dlatego tym bardziej zachęcamy do skorzystania z oferty i przejścia na nowy system w promocyjnej cenie.

Dlaczego Finanse? Jeden system wiele korzyści – łatwiej, szybciej, sprawniej!

Aplikacja to nowoczesne narzędzie, które gwarantuje:

• Pracę z wykorzystaniem nowych funkcji, niedostępnych w programie Finanse Optivum, np. automatyczne tworzenie rejestru sprzedaży i zakupów VAT, automatyczne księgowanie zaangażowania czy obsługa kont aktywno-pasywnych.
  • Pracę w systemie pozbawionym budowy modułowej znanej z Finansów Optivum. W Finansach praca na danych przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo.
  • Bieżącą kontrolę wykonania na poziomie pozycji planu i paragrafów oraz możliwość sprawdzenia realizacji planu już na etapie wprowadzania dokumentów źródłowych. Zapewnia to precyzyjną i szczegółową wiedzę o aktualnej sytuacji finansowej jednostki.
  • Nieograniczony i swobodny dostęp do danych z dowolnego miejsca przez Internet (w tym możliwość nadania dostępu do wybranych danych finansowych – wybranym osobom).
  • Wdrożenie jednolitych zasad we wszystkich jednostkach, co ogranicza powstawanie błędów księgowych oraz zapewnia porządek i bezpieczeństwo w dokumentacji.
  • Uporządkowanie zasad księgowania (jednolity plan kont, wspólne słowniki, szablony księgowania oraz jednolite zestawienia), które zapewniają standaryzację tworzonej i przechowywanej dokumentacji. Wykorzystywanie gotowych wzorów oszczędza czas pracowników.
  • Wspomaganie procesu zarządzania oświatą zarówno w cyklu roku szkolnego (możliwość rozpoczęcia roku obrachunkowego z dowolną datą), jak i budżetowego.

* Opłata licencyjna w pierwszym roku użytkowania

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta VULCAN 71 757 29 29, a nasz konsultant udzieli wszelkich informacji na temat oferty i na życzenie umówi spotkanie, podczas którego będzie można obejrzeć system i poznać korzyści płynące z jego wdrożenia.