iZnajdź na stronie >

System uczniowski UONET+ z e-dziennikiem

E-dziennik i wiele więcej

Uczniowie Optivum NET+ (UONET+) to nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów.

UONET+ wchodzi w skład Złotego abonamentu Optivum, bez dodatkowych opłat. Również rodzice nie płacą za dostęp do e-dziennika.

Więcej o Złotym abonamencie
Jak zalogować się do e-dziennika?
Więcej o Złotym abonamencie
Jak zalogować się do e-dziennika?
Referencje
Aktualizacje
Porady
Podręcznik użytkownika
Zamów

UONET+ dla każdego

Nowoczesny i intuicyjny dziennik elektroniczny, pełna obsługa sekretariatu i łatwa komunikacja rodziców ze szkołą to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje UONET+.

program do zarządzania szkołą UONET+

Wiele rozwiązań w jednym pakiecie

Uczeń

Witryna WWW dostępna bezpłatnie dla każdego rodzica i ucznia. Ułatwia komunikację ze szkołą i pozwala szybko sprawdzić frekwencję, oceny, uwagi czy zadania domowe.

Dzienniczek+ czyli elektroniczny dzienniczek ucznia, w którym szybko można sprawdzić oceny, frekwencję czy zapowiedziane sprawdziany. Wersja mobilna, tak jak witryna ucznia, dostępne są bezpłatnie.

Dziennik

Elektroniczny dziennik - intuicyjny jak ten tradycyjny, a dodatkowo dający nowe możliwości, jak np. korzystanie z gotowych rozkładów materiałów.

Lekcja+ czyli podręczny e-dziennik, ułatwiający nauczycielowi sprawdzenie obecności czy wstawienie ocen.

Sekretariat

Pomoc w rejestrowaniu danych uczniów, przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz świadectw.

Szybkie planowanie zastępstw i nieobecności dla nauczycieli i oddziałów.

Administrowanie

Sposób na dostosowanie systemu do potrzeb Twojej szkoły.

Sprawdź, jak oceniają Dzienniczek+ jego użytkownicy
uonet+ Sprawdź, jak oceniają Dzienniczek+ jego użytkownicy

aplikacje mobilne dla nauczycieli rodziców i uczniów

Aplikacje mobilne

Dla nauczycieli

Dla rodziców i uczniów

Dziennik elektroniczny warto wdrożyć w każdej szkole

Przeprowadzone przez nas badania wykazały, że nasi Klienci wdrażając elektroniczny dziennik lekcyjny UONET+ chcieli przede wszystkim:

• ułatwić komunikację pomiędzy szkołą i rodzicami,
  • usprawnić prowadzenie dokumentacji szkolnej,
  • podążać za rozwojem technologicznym.

Czy to się udało? Zdecydowanie tak!

„Możliwość wysyłania do rodziców informacji ułatwia i przyspiesza kontakt, nie rezygnując przy tym z bezpośrednich rozmów w szkole. Uczniowie znacząco się zdyscyplinowali, wiedząc, że rodzice mają na bieżąco wgląd do ich ocen i uwag.”
Poznaj opinie naszych Klientów o e-dzienniku UONET+

Sprawdziliśmy również, jak rodzice oceniają wdrożenie dziennika elektronicznego UONET+ w szkole.

Prawie 95% badanych powiedziało, że system ułatwia im komunikację z dzieckiem na temat procesu uczenia się

„Uważam, że dziennik jest niezwykle przydatny. Pomaga w systematycznej ocenie rodzica na temat wyników nauczania, oraz frekwencji dziecka. Korzystam z niego codziennie i nareszcie jestem „na bieżąco” z tym, co się dzieje w szkole mojego syna.”
Poznaj również inne opinie rodziców o e-dzienniku UONET+

Zamów wersję demonstracyjną

I sam się przekonaj, jak łatwo pracuje się z UONET+

Zadzwoń lub napisz do nas

Centrum Obsługi Klienta VULCAN

Chcę wdrożyć e-dziennik UONET+ w mojej szkole! Od czego zacząć?

Podpowiemy Ci, jak kompleksowo i skutecznie przeprowadzić wdrożenie e-dziennika w Twojej szkole!

• Odpowiedz sobie na pytanie „Po co wdrażam dziennik elektroniczny”.
  • Ustal cele wdrożenia e-dziennika.
  • Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby wdrożyć dziennik.
  • Upewnij się, że rada pedagogiczna jest świadoma celów wdrażania e-dziennika.
  • Spotkaj się z rodzicami i przygotuj ich na wdrożenie dziennika elektronicznego w szkole.
  • Zamów UONET+.
  • Rozpocznij pracę z e-dziennikiem UONET+.

Przeczytaj krótki poradnik "7 kroków do wdrożenia dziennika elektronicznego w Twojej szkole". Wyjaśniamy w nim, jak przejść przez opisane powyżej kroki.

Przeczytaj poradnik

Pamiętaj, by pomóc rodzicom zalogować się do e-dziennika

Aby ułatwić szkołom przeprowadzenie szerokiej akcji informacyjnej przygotowaliśmy:

Instrukcję, jak uzyskać dostęp i jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika, którą w kilka sekund wychowawca może wydrukować i rozdać rodzicom podczas zebrania

W punkcie pierwszym wystarczy wpisać adres dziennika elektronicznego UONET+, a następnie nacisnąć przycisk "Wygeneruj PDF". Przygotowany plik po wydrukowaniu można rozdać rodzicom.

Przygotuj instrukcję dla rodziców

Pobierz banery na WWW

Banery, które wystarczy umieść na stronie internetowej szkoły.

Po wprowadzeniu linków, banery przekierują rodziców do e-dziennika oraz instrukcji logowania.

Pobierz banery na WWW

E-dziennik dla rodziców i uczniów - instrukcje

Jeśli nie wiesz, jak po raz pierwszy zalogować się do dziennika elektronicznego, obejrzyj film.

Nie pamiętasz hasła do e-dziennika? Zobacz, jak łatwo je odzyskać.

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe
komputer klasy PC z procesorem 1GHz
2GB pamięci operacyjnej RAM
łącze internetowe o następujących parametrach (na użytkownika): pobieranie 1,0 Mb/s; wysyłanie 0,5 Mb/s;
monitor obsługujący rozdzielczość 1280x800 (16:10), 1366x768 (16:9), 1024x768 (4:3)
Minimalne wymagania programowe
przeglądarka internetowa: Internet Explorer 11, Chrome 33, Mozilla Firefox 28, Opera 24, Safari 5
Zalecane wymagania sprzętowe
komputer PC z procesorem Intel Core 2 Duo 2 GHz
4 GB pamięci operacyjnej RAM lub więcej
łącze internetowe o następujących parametrach (na użytkownika): pobieranie 2 Mb/s; wysyłanie 1 Mb/s;
monitor obsługujący rozdzielczość 1440x900 (16:10), 1680x1050 (16:9)
Zalecane wymagania programowe
przeglądarka internetowa: Internet Explorer 11, Chrome 37, Mozilla Firefox 32, Opera 24, Safari 5

Zamów system uczniowski