Rozstrzygnięcie I edycji konkursu "RAZEM od 30 LAT"

Znamy już wyniki pierwszej edycji konkursu „RAZEM od 30 LAT”!

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie należało prawidłowo odpowiedzieć na dwa pierwsze pytania konkursowe i podać najbliższą prawdzie odpowiedź na pytanie trzecie. A oto, poprawne odpowiedzi:

Pytanie 1: Jaki był problem z pierwszymi świadectwami drukowanymi na drukarce?
Poprawna odpowiedź: MEN podało informację, że drukowane świadectwa są nielegalne.

Pytanie 2: Od ilu lat na rynku funkcjonuje elektroniczny Plan lekcji?
Poprawna odpowiedź: Od 27 lat.

Pytanie 3: Ile osób wzięło udział w szkoleniach organizowanych przez VULCAN w 2017 roku?
Poprawna odpowiedź: 23 496 osób

Zwycięzcy konkursu

I MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem, ul. Słoneczna 1

Nagrodą jest wyposażenie szkoły w dowolny sprzęt wybrany przez zwycięzcę o łącznej wartości do 10 tysięcy zł brutto i podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.

II MIEJSCE Zespół Szkół we Wleniu, ul. Dworcowa 10

Nagrodą jest tablet Samsung Galaxy Tab Active2 8.0" LTE i podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.

III MIEJSCE Społeczna Szkoła Podstawowa im Rady Europy w Lubinie, ul. Pawia 41

Nagrodą jest kamera Samsung Gear 360° i podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.

Gratujemy zwycięzcom!

Dziękujemy również za udział wszystkim uczestnikom i przypominamy, że druga edycja konkursu rozpocznie się już 7 września.

Zachęcamy do udziału!