locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Aktualności - Aktualności

Świadectwo z czerwonym paskiem dla e-dziennika UONET+ archiwalna

22 października 2020 Aktualności >

Tegoroczna edycja akcji "Wystaw świadectwo VULCANOWI" była całkowicie elektroniczna. Otrzymaliśmy rekordową liczbę świadectw - blisko 700!

mLegitymacje szkolne archiwalna

6 października 2020 Aktualności >

każda szkoła, która korzysta z e-dziennika UONET+ może w prosty sposób przygotować dla swoich uczniów mLegitymacje.

Zobacz cały tekst

Przechodzimy na faktury elektroniczne archiwalna

29 czerwca 2020 Aktualności >

W trosce o wygodę naszych klientów wprowadzamy do rozliczeń faktury elektroniczne.

Zobacz cały tekst

Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN wyróżniony w konkursie Best in Cloud 2020 archiwalna

21 maja 2020 Aktualności >

Z radością informujmy, że nasz system Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN został wyróżniony w prestiżowym konkursie Best in Cloud!

Zobacz cały tekst

VULCAN w elitarnym gronie 10-ciu firm zintegrowanych z Microsoft Office 365 archiwalna

13 maja 2020 Aktualności >

Zobacz cały tekst

Nowoczesny system wspiera zdalną naukę archiwalna

29 kwietnia 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informacja prasowa, 28 kwietnia 2020 r.

Zobacz cały tekst

Cyfrowa ewolucja w polskich szkołach? Tylko w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego archiwalna

15 kwietnia 2020 Aktualności >

Globalna pandemia koronawirusa to czas wielu nowych inicjatyw, zmian w obszarze funkcjonowania firm i osób prywatnych, ale także nowych ścieżek dotyczących zdalnej edukacji.

Projekt Zdalna Szkoła archiwalna

6 kwietnia 2020 Aktualności >

Od 1 kwietnia wszystkie gminy oraz powiaty mogą wnioskować o sfinansowanie zakupu tabletów, laptopów oraz oprogramowania do prowadzenia zdalnej edukacji!

Dotacje podręcznikowe archiwalna

20 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się czas składania wniosków o dotacje na podręczniki. Aby wspomóc szkoły i samorządy w okresie kwarantanny VULCAN udostępni bezpłatnie każdemu zainteresowanemu samorządowi program Dotacje podręcznikowe.

Zobacz cały tekst

Zamykanie roku obrachunkowego oraz tworzenie sprawozdań finansowych archiwalna

16 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się ostateczny termin zamknięcia roku obrachunkowego. To gorący czas w księgowości, ale zapewniamy, że można go przejść bez stresu.