Aktualności - Aktualności

Przechodzimy na faktury elektroniczne

29 czerwca 2020 Aktualności >

W trosce o wygodę naszych klientów wprowadzamy do rozliczeń faktury elektroniczne.

Zobacz cały tekst

Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN wyróżniony w konkursie Best in Cloud 2020 archiwalna

21 maja 2020 Aktualności >

Z radością informujmy, że nasz system Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN został wyróżniony w prestiżowym konkursie Best in Cloud!

Zobacz cały tekst

VULCAN w elitarnym gronie 10-ciu firm zintegrowanych z Microsoft Office 365 archiwalna

13 maja 2020 Aktualności >

Zobacz cały tekst

Nowoczesny system wspiera zdalną naukę archiwalna

29 kwietnia 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informacja prasowa, 28 kwietnia 2020 r.

Zobacz cały tekst

Ważna wiadomość dotycząca pracowniczych planów kapitałowych (PPK) archiwalna

24 kwietnia 2020 Aktualności >

1 lipca 2019 roku weszły w życie przepisy dotyczące PPK. Zobacz więcej >

Zobacz cały tekst

Cyfrowa ewolucja w polskich szkołach? Tylko w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego archiwalna

15 kwietnia 2020 Aktualności >

Globalna pandemia koronawirusa to czas wielu nowych inicjatyw, zmian w obszarze funkcjonowania firm i osób prywatnych, ale także nowych ścieżek dotyczących zdalnej edukacji.

Projekt Zdalna Szkoła archiwalna

6 kwietnia 2020 Aktualności >

Od 1 kwietnia wszystkie gminy oraz powiaty mogą wnioskować o sfinansowanie zakupu tabletów, laptopów oraz oprogramowania do prowadzenia zdalnej edukacji!

Dotacje podręcznikowe archiwalna

20 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się czas składania wniosków o dotacje na podręczniki. Aby wspomóc szkoły i samorządy w okresie kwarantanny VULCAN udostępni bezpłatnie każdemu zainteresowanemu samorządowi program Dotacje podręcznikowe.

Zobacz cały tekst

Zamykanie roku obrachunkowego oraz tworzenie sprawozdań finansowych archiwalna

16 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się ostateczny termin zamknięcia roku obrachunkowego. To gorący czas w księgowości, ale zapewniamy, że można go przejść bez stresu.

Pierwsza edycja Kongresu EduHoryzonty za nami! archiwalna

26 listopada 2019 Aktualności >

"Zarządzanie oświatą w sercu Europy"- właśnie pod tym hasłem upłynęła pierwsza edycja Kongresu skierowanego do kadry zarządzającej oświatą.