Aktualności - Aktualności

Konsultacje zdalne

31 marca 2020 Aktualności >

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przygotowaliśmy nową usługę- konsultację zdalną. Zobacz więcej >

Dotacje podręcznikowe

20 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się czas składania wniosków o dotacje na podręczniki. Aby wspomóc szkoły i samorządy w okresie kwarantanny VULCAN udostępni bezpłatnie każdemu zainteresowanemu samorządowi program Dotacje podręcznikowe.

Zobacz cały tekst

Zamykanie roku obrachunkowego oraz tworzenie sprawozdań finansowych

16 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się ostateczny termin zamknięcia roku obrachunkowego. To gorący czas w księgowości, ale zapewniamy, że można go przejść bez stresu.

Pierwsza edycja Kongresu EduHoryzonty za nami! archiwalna

26 listopada 2019 Aktualności >

"Zarządzanie oświatą w sercu Europy"- właśnie pod tym hasłem upłynęła pierwsza edycja Kongresu skierowanego do kadry zarządzającej oświatą.

Zobacz cały tekst

Już są! mLegitymacje w UONET+ archiwalna

15 listopada 2019 Aktualności >

W ramach współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji UONET+ wspiera szkoły w wydawaniu uczniom mLegitymacji.

Zobacz cały tekst

mLegitymacje już wkrótce w UONET+! archiwalna

23 października 2019 Aktualności >

Zgodnie z zapowiedzią konsekwentnie wdrażamy funkcje, które wskazali w ankiecie użytkownicy naszego e-dziennika. Dodatkowo przygotowujemy całkiem nowe!

VULCAN na XIV Kongresie Zarządzania Oświatą archiwalna

3 października 2019 Aktualności >

W dniach 30 września- 1 października w Zakopanem odbyła się XIV edycja Kongresu Zarządzania Oświatą. W prelekcjach, rozmowach i wymianie doświadczeń wzięło udział prawie 900 osób!

Zobacz cały tekst

Zmiany na infolinii- szybciej połączysz się z właściwym konsultantem archiwalna

18 września 2019 Aktualności >

23 września zmieniamy sposób obsługi połączeń na naszej infolinii. Będzie łatwiej i szybciej!

VULCAN kreatorem innowacji archiwalna

19 czerwca 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

14 czerwca 2019 r. w Łodzi odbyła się uroczysta gala XXXIII Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, podczas której nasza firma otrzymała Certyfikat Kreator Innowacji.

Eksport danych do BeSTi@ archiwalna

6 lutego 2019 Aktualności >

W związku ze zmianami, jakie wprowadzono do systemu BeSTi@ informujemy, że podczas importu sprawozdania Rb-28s za styczeń 2019 r. może pojawić się komunikat o niezdefiniowanym atrybucie szczegółowości.