lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Koronawirus: Działania VULCAN w sytuacji zagrożenia pandemiąWrocław, 10.03.2019 r.


Szanowni Państwo,

W szczególnej sytuacji zagrożenia pandemią koronawirusa podjęliśmy działania ograniczające możliwości rozprzestrzeniania się choroby.

Informujemy, że VULCAN bezpłatnie udostępni dziennik elektroniczny UONET+ każdej szkole i przedszkolu, które będą chciały wykorzystać go do komunikacji kryzysowej z rodzicami, uczniami i nauczycielami oraz do prowadzenia zdalnej edukacji – prewencyjnie oraz w przypadku wprowadzenia kwarantanny ucznia czy szkoły.

Każda placówka, która jeszcze nie używa dziennika VULCAN i do końca maja br. złoży zamówienie, otrzyma bezpłatną licencję na rok na system uczniowski UONET+, który obejmuje m.in. dziennik elektroniczny szkoły i przedszkola, moduł wiadomości wewnętrznych, obsługę sekretariatu, świadectwa czy zastępstwa. To kompleksowe rozwiązanie zarówno ułatwi zarządzanie placówką jak i zapewni prostą i efektywną komunikację szkoły z rodzicami oraz uczniami.

Dziennik elektroniczny VULCAN wspiera komunikację oraz proces zdalnej edukacji. Dzięki naszemu rozwiązaniu uczniowie i nauczyciele kilku tysięcy szkół, używających dziennik VULCAN, mogą kontynuować nauczanie z domów bez narażania zdrowia.

Jednocześnie przypominamy, że każda placówka posiadająca Złoty abonament Optivum od VULCAN ma prawo do korzystania z dziennika elektronicznego UONET+ bez żadnych dodatkowych opłat.

Wszystkie szkoły i przedszkola, które chcą skorzystać ze specjalnej oferty, uzyskać pomoc w uruchomieniu dziennika lub dowiedzieć się więcej o możliwościach obsługi procesu edukacji na odległość, prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta pod numerem telefonu 71 757 29 29 lub e-mailem: cok@vulcan.edu.pl.

W marcu ani kwietniu nie przeprowadzimy żadnych masowych wydarzeń dla naszych Klientów. Utrzymanie ciągłości wsparcia i obsługi zapewniamy wprowadzając pakiet wewnętrznych rozwiązań minimalizujących ryzyka związanie z wirusem – m.in. wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej naszych pracowników. Dzięki naszym chmurowym aplikacjom Finanse, Płace czy Kadry, umożliwiamy także pracę zdalną pracowników szkół. Nasze systemy naborowe umożliwiają zaś przeprowadzenie kompletnej rekrutacji zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu i dostarczania papierowych podań do żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych, a do szkół ponadpodstawowych pozwalają na elektroniczne złożenie wniosków.

Z poważaniem,
Jacek Różycki
Prezes Zarządu VULCAN sp. z o.o.


Zapisz się na bezpłatne webinarium

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.