Masz kłopot z rozliczaniem absencji? Przyjdź na szkolenie!

Prace związane z naliczaniem płac i rozliczaniem absencji są zagadnieniem trudnym i pracochłonnym. Częstym problemem jest na przykład określenie, które parametry składników mają wpływ na naliczanie absencji lub jak rozliczać długie absencje. Kłopoty sprawiają też często korekty absencji. Jak zmienić sposób naliczania absencji, obniżyć ją bądź anulować? Jak przygotować raport korygujący do Płatnika?

Chcemy ułatwić Państwu zrozumienie tego złożonego zagadnienia i pokazać, jak szybko wykonać prace związane z naliczaniem absencji w programie Płace Optivum. Dlatego też przygotowaliśmy nowe warsztaty Płace Optivum – rozliczanie i korekta absencji.

Podczas szkolenia doświadczeni trenerzy:
  • szczegółowo omówią wspomniane aspekty rozliczania absencji;
  • przećwiczą wykonywanie operacji anulowania absencji w programie Płace Optivum;
  • odpowiedzą na pytania uczestników szkolenia;
  • pokażą dobre przykłady rejestrowania i rozliczania nieobecności pracowników.

Wybrane zagadnienia merytoryczne będą prezentowane w programie Płace Optivum, co pozwoli uczestnikom szkolenia na poznanie funkcjonalności programu, które:
  • ułatwiają rejestrowanie długich absencji;
  • umożliwiają szybkie przygotowanie raportów korygujących do Płatnika;
  • pozwalają zmieniać sposób naliczania lub obniżania absencji.

Szkolenie trwa 8 godzin dydaktycznych, a jego cena to 290 złotych brutto od osoby.

Serdecznie zapraszamy!