lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Poznaj VULCANA od nowej strony

Poznaj VULCANA od nowej strony

Nowa witryna internetowa firmy VULCAN jest odpowiedzią na zmieniające się trendy w grafice, nowe możliwości technologiczne i funkcjonalne, ale przede wszystkim odpowiedzią na Państwa uwagi i sugestie.
Zależy nam aby, zarówno dla zainteresowanych naszą ofertą jak i dla użytkowników naszych rozwiązań, była miejscem, w którym szybko można znaleźć potrzebne informacje.
Pragniemy zwrócić uwagę na kilka przydatnych funkcjonalności nowej witryny internetowej.

Szybkie logowanie

Wszystkie strony wymagające logowania umieściliśmy w strefie klienta. Wykorzystując funkcję Logowanie do strefy klienta w głównej części ekranu, można szybko zalogować się do wybranego obszaru tematycznego: strony z aktualizacjami, strony z podręcznikami, poradami w bazie wiedzy, elektronicznymi wydaniami czasopisma „Doradca”, panelu obsługi klienta.

Wygodne menu

Treści w witrynie zostały podzielone na treści dedykowane jednostkom oświatowym i samorządom. Po wyborze w górnym menu pozycji odpowiadającej wybranej grupie użytkowników otrzymają Państwo informację o zawartości danej witryny w części do niej adresowanej.
 

Najświeższe informacje pod ręką

Na głównej stronie w prawym dolnym rogu znajdą Państwo najświeższe aktualności oraz informację o ostatnio dodanych aktualizacjach.
 


Kontakt z nami

W wypadku, gdy nie znajdą Państwo poszukiwanych treści lub będą chcieli uzyskać dodatkowe informacje o produktach i usługach oferowanych przez VULCAN, prosimy o kontakt z nami-na stronie głównej zamieściliśmy formularz. Po przesłaniu do nas danych, skontaktujemy się z Państwem w dogodnym dla Państwa dniu i godzinie.

Menu kontekstowe

W przeglądaniu poszczególnych stron bardzo przydatne będzie menu kontekstowe znajdujące się po prawej stronie okna. Kliknięcie wybranego tytułu spowoduje przeniesienie Państwa od razu do wybranej części strony.

Dla Państwa wygody

Naszym priorytetem jest stworzenie wygodnej i komfortowej w użytkowaniu witryny. Dlatego bardzo cenne są dla nas Państwa uwagi i opinie, które prosimy przesyłać na adres: marketing@vulcan.edu.pl.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY