locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

PPK w placówkach oświatowych - zapraszamy na szkolenie

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) zaczną obowiązywać jednostki sektora finansów publicznych – w tym jednostki oświatowe – od 1 stycznia 2021 r. Natomiast umowy o zarządzanie i prowadzenie PPK muszą zostać zawarte:

Czasu zostało niewiele, dlatego warto jak najszybciej przygotować się do prawidłowego wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych w swojej jednostce. Zapraszamy na szkolenia zdalne przygotowane specjalnie dla placówek, które posiadają programy Kadry VULCAN i Płace VULCAN. Zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli, pracowników działów kadr i płac oraz pracowników organów prowadzących i CUW.

Pracownicze Plany Kapitałowe w placówkach oświatowych dla użytkowników programów Płace i Kadry VULCAN

Po zakończeniu szkolenia jego uczestnik będzie potrafił: