lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Przygotuj sprawnie arkusz organizacyjny!

Zbliża się bardzo pracowity okres dla dyrektorów szkół - czas przygotowania organizacji na kolejny rok szkolny. Ponieważ operacje związane z planowaniem organizacji wykonywane są cyklicznie: raz w okresie planowania, drugi raz w okresie przygotowania aneksów, użytkownicy naszych rozwiązań wspierających planowanie mogli o pewnych funkcjonalnościach zapomnieć.

Specjalnie dla nich przygotowaliśmy warsztaty z obsługi elektronicznego arkusza w pigułce, dzięki którym odświeżą wiedzę i umiejętności pracy z programem, a także lepiej przygotują się do planowania arkusza.

Przygotowaliśmy szkolenia stacjonarne i on-line.

Jeśli nie mają Państwo możliwości skorzystania z warsztatów stacjonarnych zachęcamy do udziału w szkoleniach online (webinarium). Jest to bardzo praktyczna forma nauki, która nie wymaga poświęcania czasu na dojazd do sali szkoleniowej. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i można uczestniczyć w spotkaniu.

Szkolenie online nie ma tak rozbudowanego programu, jak całodniowe spotkanie stacjonarne, jednak jest doskonałym sposobem na przypomnienie sobie, jak w prosty sposób przygotować arkusz organizacyjny na rok szkolny 2018/2019, wykorzystując narzędzia programu, m.in. promocji, kopiowania planów nauczania czy seryjnego przypisywania podziałów na grupy w przydziałach.

Szkolenie on-line z programu Arkusz
Szkolenie on-line z programu Arkusz Optivum
Szkolenie on-line z programu Arkusz
Szkolenie on-line z programu Arkusz Optivum
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY