lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Studia podyplomowe na kierunku "Finanse i zarządzanie oświatą"



Jak pisaliśmy już w sierpniu br. firma VULCAN została partnerem merytorycznym studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku "Finanse i zarządzanie oświatą".

Do 14 lutego trwa nabór kandydatów na semestr letni. Jeśli planują Państwo podniesienie kwalifikacji zawodowych, zachęcamy do wybrania właśnie tego kierunku.

Do kogo kierowane są studia na kierunku „Finanse i zarządzanie oświatą”?
Studia skierowane są w szczególności do dyrektorów i kandydatów na dyrektorów szkół, przedszkoli oraz innych podmiotów systemu oświaty, wójtów, burmistrzów, członków zarządów powiatów, radnych, a także dla wszystkich zainteresowanych tą problematyką.
Zdobyta wiedza pozwoli uzupełnić oraz zwiększyć posiadane umiejętności i kompetencje w zakresie finansów i zarządzania oświatą.
Studia przeznaczone są do absolwentów szkół wyższych.

Organizacja zajęć
Studia trwają 2 semestry. Zajęcia obejmują 230 godzin prowadzonych w systemie wykładowo-seminaryjnym. Zajęcia odbywać się będą w systemie sobotnio-niedzielnym.

Warunki przyjęcia
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszty
Koszt uczestnictwa wynosi 4.000,00 zł. Na pisemną prośbę uczestnika istnieje możliwość rozłożenia płatności na większą liczbę rat.

Uzyskane kwalifikacje
Po ukończeniu i zaliczeniu wszystkich przedmiotów wchodzących w skład programu studiów uczestnik otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z ustawą o szkolnictwie wyższym, które potwierdza podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Zapisy
Zapisy na studia podyplomowe trwają do 14 lutego 2016 r.od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.30 do 15.30 oraz przez stronę internetową www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html

Pobierz informator o kierunku Finanse i zarządzanie oświatą >

Więcej informacji >
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY