lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Szukasz e-dziennika? Wybierz UONET+!

Dlaczego jesteśmy pewni, że UONET+ idealnie sprawdzi się w Twojej szkole? Ponieważ do współpracy przy jego projektowaniu zaprosiliśmy doświadczonych nauczycieli, dyrektorów i innych pracowników oświaty. Dzięki temu UONET+ jak najlepiej wspiera realizację codziennych obowiązków. Ponadto, mamy 25 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań dla oświaty. Nikt lepiej niż my nie wie, jak ułatwić Twoją pracę i zadbać o to, by tworzone programy dostosowane do potrzeb i realiów współczesnej szkoły. 

Uczniowie Optivum NET+ (UONET+) to obsługa sekretariatu, e-dziennik oraz moduł dla rodzica i ucznia. To nowa technologia, nowe rozwiązania i nowe funkcjonalności osadzone w rzeczywistości szkolnej.

Pierwsze wdrożenia pokazały, że sprostaliśmy oczekiwaniom – aplikacja zdała egzamin. Docierające pozytywne komentarze upewniają nas, że system spełnia swoje główne role: pomaga w prowadzeniu sekretariatu, ułatwia codzienną pracę nauczyciela i umożliwia rodzicom szybki dostęp do informacji o dziecku.

Szczegółowe informacje o UONET+, a także formularz zamówienia znajdziesz na stronie internetowej aplikacji: www.uonetplus.vulcan.edu.pl.

 
  
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.