VULCAN na konferencji w Kołobrzegu

W dniach 27-28 stycznia 2017 r. odbyła się XII Kołobrzeska Konferencja „Od Becika Każdy Klika”. Uczestniczyli w niej nauczyciele i dyrektorzy szkół, którzy chcieli poznać nowoczesne narzędzia ułatwiające pracę szkoły i nauczanie.

VULCAN, jako producent innowacyjnych narzędzi usprawniających zarządzanie oświatą, był również obecny. Podczas wykładu poruszyliśmy temat zarzadzania szkołą przy użyciu nowoczesnych narzędzi informatycznych, a z uczestnikami warsztatów rozmawialiśmy o naszym dzienniku elektronicznym UONET+.

Wiele ciekawych i inspirujących rozmów miało też miejsce przy naszym stoisku firmowym, gdzie chętnie zatrzymywali się uczestnicy konferencji. Wieczorem, przebrani za chirurgów, wspólnie bawiliśmy się na balu przebierańców :)

Dziękujemy wszystkim za udział w naszych wykładach i warsztatach oraz wszystkie przemiłe rozmowy. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.