lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Z nami podążasz we właściwym kierunku - 25 lat firmy VULCAN

Jubileusz VULCANA
 
25 lat naszej obecności na rynku uznajemy za sukces, którym warto się podzielić. Ten czas jest bowiem wyznacznikiem tego, jak wielkim zaufaniem darzą nas Państwo, nasi współpracownicy, a także ci, którzy przez te wszystkie lata tworzyli firmę VULCAN. Świadomość wspólnych dokonań, ogromu pracy, ale także zdobytego doświadczenia jest dla nas mocnym impulsem do dalszego działania i rozwoju.
Od 25 lat VULCAN kreuje standardy w zarządzaniu oświatą, wspierając jej pracowników poprzez dostarczanie nowoczesnych i spójnych produktów oraz usług. O ich jakości świadczy ponad 18 tysięcy szkół, przedszkoli oraz samorządów, które skorzystały z proponowanych przez nas rozwiązań. Składaną naszym klientom obietnicę efektywności oraz niezawodność obsługi traktujemy jako wyznacznik naszych codziennych działań.
 
 
Dziękujemy…
 
Ćwierć wieku istnienia firma VULCAN zawdzięcza przede wszystkim Państwu - naszym klientom. Naszym marzeniem jest dotarcie ze słowem podziękowania do każdego z Was. Mamy nadzieję, że spełni się ono choć w części. Podziękować chcemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście, ale także za współpracę oraz wszelkie uwagi i opinie bez, których rozwój VULCAN nie byłby możliwy. To dzięki Wam nasze produkty z każdym rokiem stają się lepsze, dzięki czemu mogą zaspokajać potrzeby wciąż zmieniających się warunków funkcjonowania w obszarze edukacji. 
 
 
Lepiej rozumieć potrzeby…
 
Zmiana jest obecna w naszej firmie od zawsze. Zmiana na lepsze, która ma służyć jak najpełniejszemu wspieraniu naszych klientów w codziennej pracy. Zależy nam, aby poprzez nasze produkty i usługi dostarczać spokój oraz bezpieczeństwo działania. Pragniemy także wyznaczać nowe standardy obsługi klienta. W tym celu uruchomiliśmy jeden, wspólny numer telefonu. Zagwarantuje on większą dostępność naszych konsultantów, szybkie przekazywanie rozmowy do właściwej osoby oraz udzielenie potrzebnych informacji w najkrótszym możliwym czasie. Ostatnie zmiany to także nowa strona internetowa, która ułatwi kontakt z nami oraz będzie przyjazna i łatwa w użytkowaniu. Będzie ona wciąż rozwijana, uzupełniania o nowe treści i formy komunikowania się.

Bazując na doświadczeniach wynikających z wdrożeń dzienników elektronicznych w szkołach, przygotowujemy dla Państwa również zupełnie nową generację systemu uczniowskiego: UONET+. Intuicyjna aplikacja dzięki naszemu doświadczeniu, Państwa radom oraz nowoczesnej technologii doskonale sprawdzi się w każdej placówce oświatowej. Dziennik elektroniczny będący modułem systemu UONET+ to bardzo proste w obsłudze, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które z pewnością zachwyci niejednego nauczyciela i wychowawcę. 

 

Wizja
 
 
Mamy nadzieję, że przez kolejne 25 lat uda nam się osiągnąć jeszcze więcej, jeszcze bardziej usprawnić Państwa pracę i proces podejmowania decyzji – tych strategicznych, i tych mniejszych, związanych z codzienną pracą, a także kreować nowoczesną i przyjazną rzeczywistość. Dzisiaj dziękujemy i zapraszamy do świętowania naszego wspólnego sukcesu.
 

 
VULCAN. To my. Dla Ciebie. Zobacz film >

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.