lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Zakończenie aktualizacji i wsparcia programów Płace i Kadry Optivum

Informujemy, że z dniem 31.12.2021 r. firma VULCAN kończy aktualizację i wsparcie programów płacowo-kadrowych – Płace i Kadry Optivum. Oznacza to, że przestaniemy te programy dostosowywać do zmian prawnych oraz nie będziemy prowadzić ich obsługi serwisowej. Nie będzie też możliwości przygotowania w nich formularzy PIT za rok 2021.

Od ponad trzech lat w naszej ofercie jest obecny nowoczesny, chmurowy system usprawniający obsługę płacowo-kadrową jednostek oświatowych – Płace i Kadry VULCAN. Obecnie ponad 13 000 jednostek w Polsce nalicza w nim płace i wciąż dołączają kolejne!Użytkownicy Kadr i Płac Optivum przechodzą obecnie na nowe, chmurowe programy z linii VULCAN. Dzięki możliwości przeniesienia niemal wszystkich danych bardzo łatwo kontynuować pracę w nowej aplikacji.

Wszelkie zadania wykonywane w programach z zamykanej linii Optivum są realizowane przez nowe programy z linii VULCAN. Ponadto Płace i Kadry VULCAN oferują wiele dodatkowych funkcji i udogodnień, a najważniejsze z nich to:

Porównanie funkcji programów Płace i Kadry Optivum oraz Płace i Kadry VULCAN
Nowe funkcje ułatwiające pracę Płace i Kadry Optivum Płace i Kadry VULCAN
Import elektronicznych zwolnień z systemu ZUS -
Import godzin ponadwymiarowych z dziennika elektronicznego UONET+ -
Możliwość dowolnej zmiany układu dokumentów drukowanych z programu -
Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych
Automatyczne przekazywanie danych do programu Pracownik VULCAN -
Rozliczanie absencji dla umów o pracę i umów-zleceń
Elektroniczny obieg listy płac -

* Podstawowy zakres funkcjonalny
** Rozbudowana funkcjonalność (szczegółowe informacje o funkcjach dostępnych w programie są dostępne na stronach: Płace VULCAN i Kadry VULCAN)

Wszystkie osoby zainteresowane korzystaniem z chmurowych programów Płace i Kadry VULCAN w swojej placówce zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:

Centrum Obsługi Klienta VULCAN
tel.: 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY