zintegrowany-system-slajder.jpg

Zintegrowany system VULCAN

To przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach jednostek oświatowych oprogramowania, tworzące spójny system, w ramach którego realizowane są wszystkie zadania stojące przed pracownikami centrów usług wspólnych.

zintegrowany-system-cuw-slajder-2.jpg

Efektywne zarządzanie placówką i współpraca

Zapewniają oszczędność czasu, bezpieczne gromadzenie i przesyłanie informacji oraz usprawniają współpracę z podległymi jednostkami.

Organizacja pracy centrów usług wspólnych

zintegrowany-system-cuw-1.jpg

Od 36 lat wspieramy polską oświatę

Zintegrowany system dla centrów usług wspólnych to kompleksowe, chmurowe środowisko pracy od firmy VULCAN, które łączy pracę samorządów, centrów usług wspólnych oraz podległych im szkół, umożliwiając swobodny i bezpieczny przepływ danych pomiędzy nimi.

Wspieramy procesy finansowe, w tym budżetowe i kadrowo-płacowe, a także administracyjne, zarządcze i organizacyjne.

zintegrowany-system-jst-2.jpg

Zintegrowany system VULCAN dla centrów usług wspólnych to:

• platforma zintegrowanych aplikacji, które współpracują ze sobą, ułatwiając wykonywanie codziennych obowiązków pracownikom CUW, wydziałów edukacji i szkół;
  • system chmurowy, a więc dostępny z dowolnego miejsca, zgodny z obowiązującym prawem i zasadami RODO;
  • zaawansowane technologicznie, kompleksowe i elastyczne (dające się bez problemu dostosować do konkretnych potrzeb) oprogramowania wspierające wszystkie istotne procesy związane z CUW.

Co zyskujesz?

• Spokój i bezpieczeństwo pracy – dane wprowadzane są raz i mogą z nich korzystać wszyscy pracownicy.
  • Łatwość obsługi, oferowaną przez prosty interfejs – logika pracy w poszczególnych aplikacjach jest podobna.
  • Możliwość kontroli poprawności wprowadzonych danych i minimalizację ryzyka popełnienia błędu.
  • Wysoką efektywność pracy – dzięki kompleksowemu wsparciu obecnych w CUW procesów związanych z obsługą podległych jednostek i możliwości sprawnego nadzorowania tych obszarów.
zintegrowany-system-cuw-3.jpg

Dlaczego warto go mieć?

• Nie musisz inwestować w infrastrukturę i zasoby serwerowe, bo jest to system chmurowy, znajdujący się na nowoczesnych, wydajnych i bezpiecznych serwerach.
  • Wszystkie dane są w jednym miejscu, wprowadzamy je tylko raz i może z nich korzystać każdy pracownik, co pozwala na unikanie błędów.
  • VULCAN wspiera użytkowników na każdym kroku: od momentu wdrożenia systemu, przez dostarczenie aplikacji, hosting, po aktualizacje prawne.

zintegrowany-system-cuw-1223.png [257.10 KB]

place-wsparcie.jpg [38.03 KB]

Oferujemy pomoc przy wdrożeniu systemu oraz szeroką ofertę wsparcia użytkownika systemu. To Ty decydujesz która z metod będzie dla Ciebie najlepsza:

szkolenia-wdrozeniowe.png

Szkolenia wdrożeniowe
+ materiały szkoleniowe

szkolenia-podreczniki.png

Podręcznik dla użytkownika dostępny w aplikacji

szkolenia-doskonalace.png

Szkolenia doskonalące wspierające bieżącą pracę

Dowiedz się więcej o programach wchodzących w skład systemu i współpracujących z nim: