nabor-zlobki-slajder-1.jpg

Nabór ciągły Żłobki VULCAN

Sprawne prowadzenie całorocznej rekrutacji dzieci do żłobka

nabor-zlobki-slajder-2.jpg

Elektroniczna rekrutacja

Przejrzyste zasady, dobra organizacja, w pełni elektroniczny nabór, zadowolenie rodziców

zintegrowany-system-slajder.jpg

Wiele funkcji i nowoczesnych możliwości

Nabór ciągły Żłobki VULCAN jest częścią chmurowego Zintegrowanego systemu VULCAN. Poznaj jego możliwości i przekonaj się jak ułatwia on codzienną pracę całej jednostki!

Elektroniczna rekrutacja do żłobka

nabor-zlobki-zdjecie-1.jpg

Nabór ciągły Żłobki VULCAN jest systemem, który umożliwia prowadzenie całorocznej rekrutacji dzieci do żłobka oraz sprawne zarządzanie całym procesem naboru. Jako narzędzie wspierające rekrutację, pozwala uniknąć wielu problemów natury organizacyjnej.

Częsty brak wolnych miejsc w popularnych żłobkach lub we wszystkich jednostkach publicznych sprawia, że proces rekrutacji wzbudza duże, nierzadko negatywne emocje i staje się medialny. Nabór ciągły Żłobki VULCAN porządkuje go, uspokaja i ujednolica zasady rekrutacji, co wpływa pozytywnie zarówno na pracę urzędu, jak i jego postrzeganie przez rodziców oraz opinię publiczną.

System organizuje nabór zgodnie z wytycznymi określonymi w Ustawie z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

Korzyści dla wszystkich uczestników procesu rekrutacji

Nabór ciągły Żłobki VULCAN zapewnia:

• uporządkowanie i usprawnienie procesu rekrutacji,
  • ograniczenie ilości pracy poprzez automatyzację działań (np. gotowe raporty do GUS, listy chętnych, statystyki dla organu prowadzącego),
  • łatwy i stały dostęp do niezbędnych informacji, np. do bazy danych kandydatów i przyjętych, oferty żłobków czy listy wolnych miejsc,
  • transparentność zasad rekrutacji, które są ustalane już na początku uruchomienia systemu,
  • zmniejszenie liczby wizyt w żłobkach (rodzic jest obsługiwany wyłącznie przez jeden żłobek nawet w przypadku obowiązywania kolejności zgłoszeń),
  • zmniejszenie ilości papierowych dokumentów (brak konieczności drukowania wniosku oraz przechowywania jego papierowej wersji),
  • przejrzystą komunikację z rodzicami na każdym etapie rekrutacji,
  • ograniczenie stresu rodziców w czasie rekrutacji poprzez zapewnienie stałego dostępu do informacji na kolejnych etapach procesu (np. informacji o kolejności na liście oczekujących czy wyniku rekrutacji),
  • eliminację licznych problemów rekrutacji tradycyjnej, zwłaszcza blokowania wielu miejsc przez jednego kandydata oraz braku informacji o losach dzieci z list rezerwowych.

Dzięki wdrożeniu systemu Nabór Żłobki VULCAN proces naboru przebiega według jasnych i przejrzystych zasad, co korzystnie wpływa na wizerunek urzędu.

nabor-zlobki-zdjecie-2.png

Zalecane

• system operacyjny: Windows 10/64 bit
  • przeglądarka: Google Chrome, najnowsza wersja

Masz pytania? Chcesz zamówić program?

Aby dowiedzieć się więcej o programie lub złożyć zamówienie prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta VULCAN lub o wypełnienie formularza.