Slajder-obieg-listy-plac-1.jpg

Obieg listy płac VULCAN

To elastyczny i niezawodny przepływ list płac pomiędzy pracownikami

Slajder-obieg-listy-plac-2.jpg

Bezpieczeństwo, wygoda oraz oszczędność czasu

Poznaj wszystkie zalety i przekonaj się, dlaczego warto wdrożyć elektroniczny Obieg listy płac VULCAN.

Obieg listy płac VULCAN

Obieg-listy-plac-zdjecie-1.jpg

Wygoda i bezpieczeństwo

Elektroniczny obieg listy płac to dodatkowa funkcja programu Płace VULCAN, która pozwala na elastyczny i niezawodny przepływ list płac pomiędzy pracownikami, którzy nad nimi pracują i je podpisują.

Funkcjonalność sprawdzi się świetnie nie tylko wewnątrz CUW, ale usprawni też akceptację list przez dyrektorów lub wyznaczonych pracowników obsługiwanych jednostek oświatowych. Zgodność z prawem i bezpieczeństwo zapewnia wykorzystanie podpisu kwalifikowanego.

obieg-listy-plac-ikony-korzysci.png [50.80 KB]

Usprawnienie pracy i ograniczenie kosztów

Wdrożenie elektronicznego obiegu list płac pomiędzy CUW i obsługiwanymi jednostkami oświatowymi uprości i uelastyczni cały proces, oszczędzając również czas i pieniądze.

• Wyeliminowana zostanie konieczności osobistych wizyt w CUW dyrektorów jednostek oświatowych, ponieważ będą oni mogli podpisać listę płac z dowolnego miejsca. Pozwoli to zaoszczędzić czas oraz ograniczyć koszty dojazdów i druku list płac.
  • Dokładne określenie, kto i kiedy powinien podjąć działania w celu przygotowania i zatwierdzenia list pozwoli usprawnić cały proces.
  • Upoważnione osoby będą mogły podpisać przekazaną do nich listę płac w dowolnym momencie, nie angażując przy tym specjalisty ds. płac.
  • Listy płac będą przesyłane pomiędzy upoważnionymi osobami tylko w ramach systemu, eliminując możliwość dostępu do poufnych danych przez niepowołane osoby.
  • W przypadku konieczności pracy zdalnej pracownicy zajmujący się listą płac będą mogli bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki zawodowe.

Cały proces w jednym systemie

Wykorzystanie podpisu kwalifikowanego w procesie podpisywania listy płac pozwoli na to, by wszystkie czynności dotyczące obsługi listy płac pozostały w systemie Płace VULCAN – od samego jej przygotowania, przez podpisanie aż po wykonanie przelewu i rozliczenie listy.

obieg-listy-plac-3.png

Dostosowanie do procesów obowiązujących w każdej jednostce

Funkcja elektronicznego obiegu list płac może być szczegółowo parametryzowana i dostosowana do potrzeb każdej jednostki. Dzięki temu możliwe jest m.in. wskazanie:

• możliwych konfiguracji osób upoważnionych do podpisu listy płac,
  • upoważnionych osób zastępujących,
  • sposobu podpisywania list (równolegle lub według określonej kolejności),
  • kolejności w jakiej upoważnione osoby muszą podpisać listę,
  • System czuwa też nad realizacją poszczególnych zadań, wysyłając przypomnienia o konieczności wykonania działań w określonym czasie.
obieg-listy-plac-4.jpg

place-wsparcie.jpg [38.03 KB]

Oferujemy pomoc przy wdrożeniu systemu oraz szeroką ofertę wsparcia użytkownika systemu. To Ty decydujesz która z metod będzie dla Ciebie najlepsza:

szkolenia-wdrozeniowe.png

Szkolenia wdrożeniowe
+ materiały szkoleniowe

szkolenia-podreczniki.png

Podręcznik dla użytkownika dostępny w aplikacji

szkolenia-doskonalace.png

Szkolenia doskonalące wspierające bieżącą pracę

Pozostałe formy wsparcia

• podpis kwalifikowany - lista wspieranych certyfikatów >

Zalecane

• system operacyjny: Windows 10/64 bit
  • przeglądarka: Google Chrome (najnowsza wersja)
  • pakiet Microsoft Office 365 (najnowsza wersja desktopowa)
  • podpis kwalifikowany - lista wspieranych certyfikatów >

Masz pytania? Chcesz zamówić program?

Aby dowiedzieć się więcej o programie lub złożyć zamówienie prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta VULCAN lub o wypełnienie formularza.