lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Dziennik przedszkolny VULCAN

Dziennik przedszkolny to idealne
rozwiązanie dla oddziałów przedszkolnych
przy szkole podstawowej lub
zespołów szkolno-przedszkolnych.

Dzięki połączeniu funkcji dziennika szkolnego
i przedszkolnego usprawniliśmy pracę szkoły,
ponieważ cała dokumentacja dotycząca uczniów
i przedszkolaków gromadzona jest w jednym sekretariacie.

Zamów Dziennik przedszkolny VULCAN

Zamów Dziennik przedszkolny VULCAN

W rytmie przedszkolnego życia

Dziennik przedszkolny VULCAN został w całości dostosowany do dokumentacji przedszkolnej, opartej na planach pracy. Nie zabrakło w nim również ważnych funkcji umożliwiających indywidualną ocenę dziecka. W dzienniku możecie dodawać oceny opisowe przedszkolaków i korzystać z funkcji przygotowywania informacji o gotowości szkolnej. Do dyspozycji użytkowników są gotowe schematy oceniania i biblioteka planów pracy.

Elastycznie i dokładnie

Jedną z najciekawszych funkcji przedszkolnego dziennika jest możliwość elastycznego rejestrowania frekwencji, bez sztywnych 45 – minutowych ram. Wiadomo, w przedszkolach dzieci nie kończą zajęć o jednej porze, ale są odbierane przez rodziców i opiekunów o różnych godzinach. Nowy sposób rejestrowania frekwencji umożliwia wprowadzenie godziny, o której faktycznie dziecko opuściło placówkę, np. 14.15 lub 15.30.

Na straży standardów

Czy w ciągu dnia zajęcia zostały zarejestrowane zgodnie ze standardami zapisów dzienników przedszkolnych? Na to pytanie odpowie dzienny zapis pracy – umożliwiający szybki dostęp to najważniejszych informacji o tym, co działo się w danym oddziale. Dzięki powiązaniu z planami pracy odnotowywanie czynności będzie proste jak nigdy wcześniej.

Przeprowadzanie kontroli zajęć i dzienników jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Dyrektor może zapisywać w dzienniku przedszkolnym swoje wnioski z obserwacji zajęć oraz odnotowywać fakt kontroli dziennika.

Dla placówek i oddziałów

Nowy dziennik przedszkolny doskonale sprawdzi się w samodzielnych placówkach wychowania przedszkolnego, w zespołach szkolno-przedszkolnych i w szkołach podstawowych z oddziałami przedszkolnymi. W każdej z nich ułatwi pracę kadry, umożliwi wygodny przepływ informacji i uprości wiele aspektów działalności, m.in. dzięki możliwości wykorzystania gotowych pism korespondencji seryjnej, przygotowanych specjalnie dla oddziałów przedszkolnych.

Wszystko pod kontrolą

Dziennik przedszkolny VULCAN pozwala na zapisywanie dzieci na zajęcia dodatkowe (dziennik zajęć innych) lub do świetlicy (dziennik świetlicy), co znacznie uprości przepływ informacji i organizację czasu przedszkolaków. Łatwiej będzie też pracownikom odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie danych. Dzięki Dziennikowi przedszkolnemu VULCAN wszystko będzie odbywać się płynnie i w spójnym dla całej placówki standardzie.

Dziennik przedszkolny to również ułatwienie przy planowaniu zastępstw - dyrektor może łatwo sprawdzić zajętość nauczycieli uczących w oddziałach przedszkolnych w module zastępstw.

Bliżej rodziców

Udany dialog z rodzicem to podstawa dobrej pracy z dzieckiem. A pewne informacje trudno czasem przekazać w „telegraficznym skrócie”, gdy rodzic odbiera dziecko, a wychowawca musi jednocześnie „mieć oko” na całą grupę. Nowy dziennik przedszkolny umożliwi Wam swobodny kontakt z rodzicami w dogodnej dla obu stron porze i formie. W tym celu udostępniamy w dzienniku przedszkolnym witrynę rodzica.

Obejrzyj, jak pracuje się z Dziennikiem przedszkolnym VULCAN

Kliknij na interesujący Cię temat, aby obejrzeć film.

Placówki, które posiadają e-dziennik UONET+ lub Złoty abonament mogą korzystać z pełnej funkcjonalności dziennika przedszkolnego bez żadnych dodatkowych opłat!
Zamów Dziennik przedszkolny VULCAN

Zamów Dziennik przedszkolny VULCAN

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY