lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
iZnajdź na stronie >
 

Prawo w oświacie

Miej prawo pod kontrolą

Prawo Optivum to idealne narzędzie dla pracowników oświaty, którzy podejmują decyzje na podstawie przepisów prawnych. Dostęp do aktualnych informacji jest tu szybki i prosty.

Serwis internetowy Prawo Optivum zawiera kompletną bazę aktualnych i jednolitych tekstów aktów prawnych (ustaw, rozporządzeń oraz zarządzeń). Dostępne są również komentarze, formularze autorskie i orzecznictwo.

Zamów Prawo Optivum
Zamów Prawo Optivum


Odnajdź się w przepisach

Serwis Prawo Optivum zawiera starannie wyselekcjonowane akty prawne, które są przydatne pracownikom oświaty.

Kalendarz zmian prawnych prezentuje terminy wydania, ogłoszenia lub wejścia w życie nowych i zmienionych aktów prawnych.

Serwis informuje też użytkownika o zmianach w bazie aktów prawnych, które pojawiły się od momentu jego ostatniego logowania.

Zawsze wiesz, co się zmieniło w prawie

Prawo Optivum w czytelny sposób prezentuje jednolite teksty aktów prawnych z naniesionymi zmianami - porównując teksty obowiązujące w różnych okresach czasu dokładnie widać, co zmieniło się w przepisach.

Fragmenty dodane są wyróżnione na zielono, a nieaktualne – oznaczone czerwonym kolorem i wykreślone. Jedno kliknięcie wystarczy, by przejść do wybranego dokumentu oraz przemieszczać się pomiędzy aktami prawnymi powołującymi się na siebie.Przetestuj Prawo Optivum

Aby zapoznać się z systemem, kliknij na przycisk poniżej:

Przejdź do Prawa Optivum
Przejdź do Prawa Optivum

Roczna opłata abonamentowa wynosi 605 zł brutto, niezależnie od typu i wielkości placówki. Jest to stała opłata zapewniająca dwa dostępy* do serwisu. Każdy kolejny dostęp kosztuje 70 zł brutto.

* Licencja uprawnia do tego, by równocześnie serwis był użytkowany przez dwóch użytkowników lub przez jednego dwukrotnie. Jeżeli np. w szkole dyrektor uprawnił do posługiwania się Prawem Optivum więcej osób, to i tak serwis może być uruchomiony w tym samym czasie tylko dwukrotnie, w razie potrzeby można wykupić dodatkowy dostęp.

Prosimy także pamiętać, że każdy z użytkowników może mieć oddzielny identyfikator i hasło.

W celu zamówienia serwisu Prawo Optivum prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Pracownik Centrum Obsługi Klienta VULCAN skontaktuje się z Państwem, aby przyjąć zamówienie

Skontaktuj się z nami >
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.