lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Przygotuj się na koniec roku szkolnego 2021/22

Przygotowaliśmy przydatne porady i informacje, które ułatwią zamknięcie roku szkolnego 2021/2022.

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania ze spotkania, podczas którego pokazywaliśmy, jak wydrukować zaświadczenie o uczęszczaniu do oddziału przygotowawczego dla ucznia obcokrajowca oraz jak przygotować dla uczniów i rodziców informację o podręcznikach obowiązujących od września.

Świadectwa

W UONET+ są zaimplementowane wszystkie wzory świadectw dla szkół ogólnodostępnych oraz specjalnych.

Uwaga: Świadectwa dla szkół artystycznych drukowane na podstawie obowiązującego od 22 czerwca rozporządzenia (Dziennik Ustaw 2022 r. poz. 1217) zostaną opublikowane najpóźniej 22 czerwca.

Arkusz ocen

W aplikacji została zaimplementowana możliwość wydruku obowiązujących arkuszy ocen. Kolejne strony nowych arkuszy ocen zostaną opublikowane w pierwszej aktualizacji, która zostanie wydana po zakończeniu roku szkolnego.
Arkusze ocen rok szkolny 2021/2022 - najważniejsze informacje o zmianach>

Wydruk zaświadczenia dla ucznia uczęszczającego do oddziału przygotowawczego

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową instrukcją dotyczącą wydruku zaświadczenia dla ucznia uczęszczającego do oddziału przygotowawczego i niepodlegającego klasyfikacji rocznej.

Uwaga: W przypadku oddziałów przygotowawczych jednorocznych, należy w administrowaniu na czas wydruku zaświadczenia dodać okres istnienia oddziału, szczegóły w poradzie.

Przeczytaj poradę
Przeczytaj poradę
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.