locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Wracamy do osobistych spotkań z klientami

Od czerwca wracamy do osobistych spotkań z klientami.

Nasze wizyty w szkołach i samorządach nie będą jednak jeszcze standardem – pojawimy się tylko na wyraźną prośbę z Twojej strony.

Jeśli więc chcesz osobiście porozmawiać z naszym pracownikiem na temat oferty lub zamówić przeprowadzenie szkolenia czy wdrożenia w swojej jednostce, poinformuj nas o tym kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta.

Zasady bezpieczeństwa

Każdy pracownik firmy VULCAN stosuje podczas spotkań środki ochrony osobistej. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa opracowaliśmy również (na podstawie wytycznych Ministerstwa Zdrowia) zasady, które będą obowiązywały podczas spotkań. Prosimy, zapoznaj się z nimi.

W dalszym ciągu podstawową formą komunikacji pozostaje komunikacja zdalna a szkolenia i wdrożenia są realizowane online.