Arkusz Optivum. Wykorzystanie danych dostępnych w aplikacji, w celu prostego przygotowania arkusza organizacyjnego na kolejny rok.
Na szkoleniu dowiesz się w jaki sposób szybko i relatywnie niewielkim nakładem pracy promować arkusz na kolejny rok szkolny, tak aby możliwie jak najwięcej danych zostało skopiowane. Do udziału w webinarium zapraszamy wszystkich użytkowników korzystających z modułu Arkusz w codziennej pracy.
Dzięki szkoleniu
Po zakończeniu szkolenia jego uczestnik będzie:
znał sposoby i funkcje programu, które pozwolą promować arkusz na kolejny rok szkolny,
potrafił generować wydruki arkusza wymagane przez instytucje zatwierdzające.
Szkolenie skierowane do dyrektorów, wicedyrektorów i osoby odpowiedzialne za przygotowanie arkuszy organizacyjnych.
Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.
UWAGA
Szkolenie skierowane do użytkowników korzystających z wersji desktopowej (instalowanej na komputerze).
Cena szkolenia
170 zł/os.
Czas
2
GODZINY DYDAKTYCZNE
szkolenie on-line
szkolenie dla zaawansowanych użytkowników
Jesteś zainteresowany udziałem w tym szkoleniu, ale nie ma ono zaplanowanych terminów?
Nic straconego! Wypełnij formularz i zaproponuj termin szkolenia. Poinformujemy Cię, gdy tylko zostanie utworzona grupa szkoleniowa.