lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Szkolenia

Bezpieczna szkoła

Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych jest jednym z podstawowych zadań każdej placówki oświatowej. Odpowiedzialność za podjęcie aktywnych działań w tym zakresie jest zadaniem dyrektora oraz inspektora ochrony danych osobowych. Jest to szczególnie ważne w obliczu wzmożonych ataków cybernetycznych będących pochodną konfliktu na Ukrainie.

Dzięki szkoleniu

x

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, które przybliży praktyczne aspekty bezpieczeństwa, jakie może powziąć placówka, by podnieść poziom bezpieczeństwa przetwarzanych danych. 


Cena szkolenia Bezpłatne
Czas 1.25 GODZINY DYDAKTYCZNEJ

Jesteś zainteresowany udziałem w tym szkoleniu, ale nie ma ono zaplanowanych terminów? Nic straconego! Wypełnij formularz i zaproponuj termin szkolenia. Poinformujemy Cię, gdy tylko zostanie utworzona grupa szkoleniowa.

Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu? Zaproponuj termin
 
 

Program

  1. Zagrożenia związane ze “złym” adresem e-mail i jego wykorzystywaniem do celów służbowych.
  2. Portale społecznościowe i strona internetowa placówki - czego się wystrzegać?
  3. Jakie działania należy podjąć w zakresie poczty elektronicznej, portali społecznościowych i strony internetowej, by być bezpieczniejszym?

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Szkolenie Cena Najbliższy termin
Działamy w bibliotece – jak zdobyć czytelnika i zorganizować ciekawe lekcje podczas zastępstw. webinarium, szkolenie on-line   Bezpłatne Możliwość zapisu
na stronie z opisem tego szkolenia
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.