Krajowy System Elektronicznych Faktur – co to oznacza dla księgowego? Finanse VULCAN jako narzędzie do realizacji nowego zadania.

Rodzaj szkolenia: dla nowych użytkowników aplikacji
specjaliści ds. księgowości
Od dnia 1 stycznia 2024 r. planowane jest uruchomienie powszechnego systemu elektronicznego fakturowania.
Oznacza to nie tylko rewolucję techniczną w procesie dokumentowania czynności w podatku od towarów i usług, ale wiąże się też z licznymi zmianami w samych zasadach fakturowania.

Na spotkaniu Przedstawimy Państwu założenia obowiązkowego systemu e-fakturowania, a także zmiany, jakie w praktyce wymusi wystawianie faktur w systemie.
Odpowiednie wdrożenie jest konieczne, aby uniknąć kar pieniężnych, jakie projekt zmian przewiduje w przypadku naruszenia obowiązku fakturowania w ramach KSeF.

Przedstawimy również Państwu aplikację Finanse VULCAN jako narzędzie, które ułatwi Państwu realizację codziennych obowiązków związanych z KSeF, ale również z innymi, dotychczasowymi codziennymi zadaniami Księgowych.

1. Wstęp i wprowadzenie do tematu

2. KSeF - co to oznacza dla księgowego?
  • Finanse VULCAN jako narzędzie do realizacji nowego zadania

3. Podsumowanie oraz pytania uczestników